AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ
A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dostupnost výbavy na přání se může lišit dle modelu. Další informace získáte
u svého prodejce vozů Land Rover.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

tbc

DYNAMIC DESIGN PACK

Jedinečný design předního nárazníku zajišťuje exteriéru sportovnější charakter. Výrazný vzhled vozidla dotvářejí prvky v odstínu Narvik Black, které zahrnují jedinečnou masku chladiče, kryty bočních ventilačních otvorů a černý nápis Discovery na kapotě a víku zavazadlového prostoru. Působivý interiér čalouněný kůží Windsor, dostupnou v jedné ze tří barevných variant, dále podtrhuje kontrastní kédrování a ozdobné obložení z titanu se síťovou strukturou.

tbc

BLACK DESIGN PACK

Pro dosažení ještě větší působivosti lze model Discovery ve variantách SE, HSE a HSE Luxury přizpůsobit pomocí volitelného paketu Black Design Pack. Paket Black Design Pack obsahuje masku chladiče, kryty ventilačních otvorů na blatnících a kryty zrcátek v odstínu Narvik Black a černý nápis Discovery na kapotě a víku zavazadlového prostoru.

tbc

PERFORMANCE PACK

Tento paket zlepšuje vlastnosti podvozku a jízdní dynamiku prostřednictvím řady funkcí. Systém Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek) nabízí dokonalou rovnováhu jízdy a kontroly, neboť umožňuje vysoce variabilní nastavení tlumičů. Ve spojení s elektronicky řízeným vzduchovým odpružením zajišťuje plynulou
a stabilní jízdu. A konečně 21" kola s letními pneumatikami, 20" brzdovými kotouči a jednostupňovou rozdělovací převodovkou poskytují dokonalé jízdní vlastnosti.

VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ

tbc

KOLA, ZA KTERÝMI SE BUDOU LIDÉ OTÁČET

V závislosti na vaší volbě modelu jsou pro vůz Discovery k dispozici různé volitelné možnosti kol, stylů a povrchových úprav, s rozměry kol od 19" do 22". Můžete si rovněž vybrat z celé řady povrchových úprav – například Silver, Diamond Turned, Gloss Black či Dark Satin Grey. Styl a design, které nelze přehlédnout.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Volitelné elektricky posuvné4 nebo pevné panoramatické střešní okno5 umocňuje pocit prostornosti v interiéru vozidla a zaplavuje jej přirozeným světlem, které obsáhne všechny tři řady sedadel, pokud je jimi vůz vybaven. Tvrzené sklo je tmavě tónované, takže v interiéru udržuje příjemnou teplotu.

tbc
tbc

SNADNÁ JÍZDA S PŘÍVĚSEM

Model Discovery posouvá jízdu s přívěsem na novou úroveň. Díky nejvyšší přípustné hmotnosti přívěsu až 3 500 kg6 jsou jeho schopnosti výrazně lepší než u jiných vozů. Mezi dostupné funkční prvky patří elektricky výsuvné tažné zařízení, asistent tažného závěsu a zatížení a systém měření svislého zatížení závěsu, který s větší jistotou pomáhá zjistit aktuální zatížení.

tbc

LED SVĚTLOMETY

Propracovaná LED světla byla zkonstruována tak, aby obepínala boky vozu. Díky tomu jsou lépe vidět ukazatele směru, což přispívá ke zvýšení bezpečnosti.

tbc

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY

Adaptivní LED světlomety jsou spojením praktičnosti a osobitého designu. Pro ještě pohodlnější řízení za tmy mění adaptivní světlomety rozložení světla před vozidlem tak, aby kužel světla sledoval průběh projížděné zatáčky.

VÝBAVA INTERIÉRU NA PŘÁNÍ

 • tbc

  VŠESTRANNÝ INTERIÉR

  Volitelných sedm plnohodnotných sedadel v modelu Discovery je příkladem skutečného komfortu a všestrannosti. Modely HSE a HSE Luxury nabízejí také volitelnou funkci inteligentního sklápění sedadel, kterou lze nakonfigurovat pomocí spínačů umístěných v zavazadlovém prostoru, na hlavním dotykovém displeji nebo pomocí aplikace InControl Remote v chytrém telefonu. Kromě toho můžete rovněž dále vylepšovat úložné prostory interiéru prostřednictvím důmyslných řešení.

 • tbc

  NOVÁ DEFINICE PROSTORU

  Cit pro detail. Nejušlechtilejší materiály. K dispozici je výběr ze sedadel čalouněných kůží s výraznou strukturou a kůží Windsor a volitelného obložení včetně obložení z lineárně kartáčovaného hliníku nebo dřevěného ozdobného obložení v odstínech Natural Shadow Oak, Natural Charcoal Oak a Charcoal Oak ve vysokém lesku. Ať už si vyberete cokoli, váš vůz získá ještě výraznější a osobitější styl.

 • tbc

  AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

  Pro udržení příjemné teploty v interiéru bez ohledu na panující počasí je model Discovery vybaven vysoce účinným systémem klimatizace, který je k dispozici ve dvouzónové, třízónové nebo čtyřzónové konfiguraci. Výsledkem nesmírně přísného vývojového programu je systém, který byl testován v reálných podmínkách při teplotách od ‑40 °C do +50 °C.

tbc

TECHNOLOGIE

Model Discovery přináší nejnovější inovace
a funkce pro zlepšení výkonu a vlastností umožňující vytěžit z vozu maximum.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A ORIGINÁLNÍ DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Pet Pack

PAKETY PET PACK

Řada paketů Pet Pack je zárukou, že váš čtyřnohý mazlíček bude vždy cestovat bezpečně a pohodlně. Všechny pakety zahrnují prvky pro ochranu interiéru, které během přepravy zvířat udrží váš vůz v dokonalé čistotě.

 • tbc

  VÝSUVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY

  Nášlapy jsou uložené pod bočními prahy a automaticky se vysunou při otevření dveří a při jejich zavření se automaticky zasunou. Můžete je rovněž aktivovat pomocí tlačítka na dálkovém ovládání. Nášlapy jsou citlivé na překážky a nevysouvají se v terénu.

 • SYSTÉM CLICK AND GO

  Systém Click and Go je víceúčelový systém pro cestující ve druhé řadě sedadel pro upevnění příslušenství na opěradla první řady. Instaluje se na upevňovací prvky opěrky hlavy a lze rovněž přidávat další prvky pro uchycení tabletů či zavěšení tašek, košil a sak. Pokud systém právě nepoužíváte, lze ho snadno odejmout.

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

  Univerzální střešní nosič má lehkou a plně integrovanou konstrukci, která vylepšuje vzhled exteriéru vozu a poskytuje velkou nosnou kapacitu pro přepravu nákladů. Po instalaci je maximální přípustná nosnost 60 kg.

 • NABÍJENÍ TELEFONU

  Dokovací stanice pro připojení a nabíjení zařízení iPhone®7 a držák nápojů s funkcí bezdrátového nabíjení telefonu8 využívají prostor držáku nápojů ve středové konzole, který nabízí dobrý přístup k telefonu během nabíjení. Dokovací stanice je kompatibilní se zařízeními iPhone®7 s konektorem Apple Lightning.

1Na snímku jsou designová 22" kola z lehké slitiny v provedení Satin Dark Grey Diamond Turned a střecha v kontrastní barvě z nabídky výbavy na přání.
2Na snímku jsou designová 22" kola z lehké slitiny v provedení Gloss Black z nabídky výbavy na přání.
3K dispozici pouze pro verze výbavy HSE s motorem Sd4 240 k.
4Standardní součást verze výbavy HSE Luxury.
5Standardní součást verze výbavy Landmark Edition.
6Nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu se liší podle daného trhu. Ujistěte se, že dodržujete příslušné právní předpisy vaší země.
7iPhone® je obchodní známka společnosti Apple Inc., registrovaná v USA a dalších zemích.
8Aby byla telefonní zařízení kompatibilní s držákem telefonu, nesmí být širší než 73 mm.