AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ
A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dostupnost výbavy na přání se může lišit dle modelu. Další informace získáte
u svého prodejce vozů Land Rover.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Volitelné elektricky posuvné4 nebo pevné panoramatické střešní okno5 umocňuje pocit prostornosti v interiéru vozidla a zaplavuje jej přirozeným světlem, které obsáhne všechny tři řady sedadel, pokud je jimi vůz vybaven. Tvrzené sklo je tmavě tónované, takže v interiéru udržuje příjemnou teplotu.

/

VÝBAVA INTERIÉRU NA PŘÁNÍ

 • tbc

  VŠESTRANNÝ INTERIÉR

  Volitelných sedm plnohodnotných sedadel v modelu Discovery je příkladem skutečného komfortu a všestrannosti. Modely HSE a HSE Luxury nabízejí také volitelnou funkci inteligentního sklápění sedadel, kterou lze nakonfigurovat pomocí spínačů umístěných v zavazadlovém prostoru, na hlavním dotykovém displeji nebo pomocí aplikace InControl Remote v chytrém telefonu. Kromě toho můžete rovněž dále vylepšovat úložné prostory interiéru prostřednictvím důmyslných řešení.

 • tbc

  NOVÁ DEFINICE PROSTORU

  Cit pro detail. Nejušlechtilejší materiály. K dispozici je výběr ze sedadel čalouněných kůží s výraznou strukturou a kůží Windsor a volitelného obložení včetně obložení z lineárně kartáčovaného hliníku nebo dřevěného ozdobného obložení v odstínech Natural Shadow Oak, Natural Charcoal Oak a Charcoal Oak ve vysokém lesku. Ať už si vyberete cokoli, váš vůz získá ještě výraznější a osobitější styl.

 • tbc

  AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

  Pro udržení příjemné teploty v interiéru bez ohledu na panující počasí je model Discovery vybaven vysoce účinným systémem klimatizace, který je k dispozici ve dvouzónové, třízónové nebo čtyřzónové konfiguraci. Výsledkem nesmírně přísného vývojového programu je systém, který byl testován v reálných podmínkách při teplotách od ‑40 °C do +50 °C.

tbc

TECHNOLOGIE

Model Discovery přináší nejnovější inovace
a funkce pro zlepšení výkonu a vlastností umožňující vytěžit z vozu maximum.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A ORIGINÁLNÍ DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

 • tbc

  VÝSUVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY

  Nášlapy jsou uložené pod bočními prahy a automaticky se vysunou při otevření dveří a při jejich zavření se automaticky zasunou. Můžete je rovněž aktivovat pomocí tlačítka na dálkovém ovládání. Nášlapy jsou citlivé na překážky a nevysouvají se v terénu.

 • SYSTÉM CLICK AND GO

  Systém Click and Go je víceúčelový systém pro cestující ve druhé řadě sedadel pro upevnění příslušenství na opěradla první řady. Instaluje se na upevňovací prvky opěrky hlavy a lze rovněž přidávat další prvky pro uchycení tabletů či zavěšení tašek, košil a sak. Pokud systém právě nepoužíváte, lze ho snadno odejmout.

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

  Univerzální střešní nosič má lehkou a plně integrovanou konstrukci, která vylepšuje vzhled exteriéru vozu a poskytuje velkou nosnou kapacitu pro přepravu nákladů. Po instalaci je maximální přípustná nosnost 60 kg.

 • NABÍJENÍ TELEFONU

  Dokovací stanice pro připojení a nabíjení zařízení iPhone®7 a držák nápojů s funkcí bezdrátového nabíjení telefonu8 využívají prostor držáku nápojů ve středové konzole, který nabízí dobrý přístup k telefonu během nabíjení. Dokovací stanice je kompatibilní se zařízeními iPhone®7 s konektorem Apple Lightning.

1Na snímku jsou designová 22" kola z lehké slitiny v provedení Satin Dark Grey Diamond Turned a střecha v kontrastní barvě z nabídky výbavy na přání.
2Na snímku jsou designová 22" kola z lehké slitiny v provedení Gloss Black z nabídky výbavy na přání.
3K dispozici pouze pro verze výbavy HSE s motorem Sd4 240 k.
4Standardní součást verze výbavy HSE Luxury.
5Standardní součást verze výbavy Landmark Edition.
6Nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu se liší podle daného trhu. Ujistěte se, že dodržujete příslušné právní předpisy vaší země.
7iPhone® je obchodní známka společnosti Apple Inc., registrovaná v USA a dalších zemích.
8Aby byla telefonní zařízení kompatibilní s držákem telefonu, nesmí být širší než 73 mm.