VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dostupnost výbavy na přání se může lišit dle modelu. Další informace získáte u svého prodejce vozů Land Rover.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

/
/
/

VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ

/

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Volitelné elektricky posuvné nebo pevné panoramatické střešní okno umocňuje pocit prostornosti v interiéru vozidla a zaplavuje jej přirozeným světlem, které obsáhne všechny tři řady sedadel, pokud je jimi vůz vybaven. Tvrzené sklo je tmavě tónované, takže v interiéru udržuje příjemnou teplotu.

Standardní výbava verze HSE Luxury.

/
/

TECHNOLOGIE

Model Discovery přináší nejnovější inovace a funkce pro zlepšení výkonu a vlastností umožňující vytěžit z vozu maximum.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A ORIGINÁLNÍ DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

VÝSUVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY

Nášlapy jsou uložené pod bočními prahy a automaticky se vysunou při otevření dveří a při jejich zavření se automaticky zasunou. Můžete je rovněž aktivovat pomocí tlačítka na dálkovém ovládání. Nášlapy jsou citlivé na překážky a nevysouvají se v terénu.

DOKOVACÍ STANICE PRO PŘIPOJENÍ A NABÍJENÍ TELEFONU IPHONE®

Umožňuje dobrý přístup k telefonu iPhone během nabíjení. Po připojení jsou média dostupná v informačním a zábavním systému vozidla, kde je lze také ovládat. Dokovací stanice pro připojení a nabíjení telefonu iPhone využívá prostor držáku na nápoje ve středové konzole a je kompatibilní s telefonem iPhone 5 a novějšími modely.

SYSTÉM CLICK AND GO

Systém Click and Go je víceúčelový systém příslušenství opěradel pro cestující ve druhé řadě sedadel. Instaluje se na upevňovací prvky opěrky hlavy a lze rovněž přidávat další prvky pro uchycení tabletů či zavěšení tašek, košil a sak. Pokud systém právě nepoužíváte, lze ho snadno odejmout.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Přepážka zavazadlového prostoru pomáhá optimalizovat druhou řadu sedadel prostřednictvím funkce naklápění. K přepážce zavazadlového prostoru lze také nainstalovat dělicí prvek, který rozdělí zavazadlový prostor na dvě části. Pryžová rohož zavazadlového prostoru chrání podlahu zavazadlového prostoru před zašpiněním a vlhkostí.

NABÍJENÍ TELEFONU

Dokovací stanice pro připojení a nabíjení zařízení iPhone®± a držák nápojů s funkcí bezdrátového nabíjení telefonu±± využívají prostor držáku nápojů ve středové konzole umožňující dobrý přístup k telefonu během nabíjení. Dokovací stanice je kompatibilní se zařízeními iPhone® s konektorem Apple Lightning.

NOSIČ ZAVAZADEL

Tento nosič ze stříbrného hliníku s černými kontrastními prvky a nápisem Land Rover má nosnost 61 kg a je dodáván spolu s integrovanými bočními konzolami pro zajištění většího zabezpečení. Toto praktické příslušenství vyžaduje instalaci střešních nosičů a příčníků.

††Nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu se liší podle daného trhu. Dodržujte příslušné právní předpisy vaší země.±iPhone® je registrovaná ochranná známka společnosti Apple, Inc, registrovaná v USA a dalších zemích. ±±Aby byla telefonní zařízení kompatibilní s držákem telefonu, nesmí být širší než 73 mm.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.