DISCOVERY HSE

ZDOKONALENÝ DESIGN, TECHNOLOGIE A LUXUS ODLIŠUJÍ MODEL DISCOVERY HSE OD MODELŮ S A SE.

OD
1 909 380
EMISE CO2 g/km
Od 191
SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná) l/100km
Od 7,2

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

20" KOLA Z LEHKÉ SLITINY S 5 DVOJITÝMI PAPRSKY, STYL 5011±

Tento design ve stříbrném provedení je elegantní, moderní a vylepšuje celkový vzhled vozidla.

TOUCH PRO

Nová generace hardwaru a softwaru systému Touch Pro posouvá úroveň konektivity a zábavy v modelu Discovery na nejlepší možnou úroveň. Vysoce citlivá 10" dotyková obrazovka umožňuje intuitivně ovládat média a nastavení ve voze, stejně jako mapy prostřednictvím navigačního systému Navigation Pro.

LED SVĚTLOMETY S LED SIGNATUROU

Přední a zadní moderně tvarované LED osvětlení dodává vozu vzhled, který nelze přehlédnout. Světla kopírují boky vozu a zvyšují viditelnost a bezpečnost.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM

Společnost Meridian je světovou jedničkou v oblasti vysoce výkonných audiosystémů a tento systém disponuje 11 reproduktory včetně dvoukanálového subwooferu, které zajišťují výjimečnou kvalitu a křišťálově čistý zvuk.

OZDOBNÉ OBLOŽENÍ ZE DŘEVA

Každý vůz Discovery je vyroben s použitím vysoce kvalitních materiálů
a povrchových úprav a nabízí bohatý výběr barevných provedení interiéru
a obložení. U modelu Discovery HSE je standardní výbavou originální ozdobné obložení ze dřeva.

DRIVE PACK

Paket Drive Pack obsahuje řadu funkcí, včetně rozpoznávání dopravního značení či adaptivního omezovače rychlosti, jejichž účelem je zajistit bezpečnost cestujících.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORŮ

MOTOR Zrychlení 0‑100 km/h(s) Maximální rychlost (km/h) Točivý moment (Nm) Kombinovaná (l/100 km)5 sedadel / 7 sedadel Emise CO2(g/km)5 sedadel / 7 sedadel
VZNĚTOVÝ MOTOR Sd4 INGENIUM AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (AWD) Vznětový motor 2,0 l (240 k)SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 8,7 207 430
od 7,2 / od 7,4 od 191 / od 194
VZNĚTOVÝ MOTOR Sd6 DIESEL AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (AWD) Vznětový motor 3,0 l (306 k)SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 7,5 209 700 od 7,5 / od 7,5 od 197 / od 198
ZÁŽEHOVÝ MOTOR Si4 INGENIUM AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (AWD) Zážehový motor 2,0 l (300 k) SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ 7,7 201 400 od 9,5 / od 9,6 od 216 / od 220

SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte si Discovery řadou stylového a praktického příslušenství, které je odolné, všestranné a nabízí možnost individualizace.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

DISCOVERY

Nejvšestrannější SUV

Uváděné hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech a podle výbavy na přání.

Dostupnost jednotlivých funkcí a prvků výbavy může být závislá na specifikaci vozidla a na konkrétním trhu. Podrobné informace zjistíte v aktuálním ceníku nebo u nejbližšího autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.