DISCOVERY HSE LUXURY

SOFISTIKOVANÝ A ELEGANTNÍ VŮZ NAVAZUJE NA MODEL HSE. JEDNÁ SE O NEJDOKONALEJŠÍ PROVEDENÍ MODELU DISCOVERY.

OD
2 074 545
EMISE CO2 g/km
Od 192
SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná) l/100km
Od 7,3

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

20" KOLA Z LEHKÉ SLITINY S 10 DVOJITÝMI PAPRSKY, STYL 1011

Tento působivý design kol z lehké slitiny ztělesňuje jeden z mnoha úchvatných detailů vozu.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM NAVIGATION PRO

Když se přiblížíte k cíli své cesty, navigační systém Touch Pro navrhne ze své databáze nedaleké parkoviště. Jediným kliknutím parkoviště přidáte a vaše trasa se aktualizuje.

ELEKTRICKY VÝKLOPNÉ VNITŘNÍ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Tato plošina usnadňuje nakládání a slouží jako zajišťovací prvek v případě plného zavazadlového prostoru.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM DIGITAL SURROUND

Značka Land Rover uzavřela partnerství se společností Meridian, která je světovou jedničkou v oblasti vysoce výkonných audiosystémů, za účelem vytvoření audiosystému Digital Surround o výkonu 825 W se 15 reproduktory včetně dvoukanálového subwooferu.

SEDADLA ČALOUNĚNÁ KŮŽÍ WINDSOR NASTAVITELNÁ V 16 SMĚRECH, S PAMĚŤOVOU FUNKCÍ

Vyhřívaná sedadla vpředu a v druhé řadě, čalouněná kůží Windsor, představují volitelné vylepšení interiéru. Díky individuálnímu naprogramování nastavení nabízejí sedadla dokonalé pohodlí a vytříbený styl.

DRIVER ASSIST PACK

Driver Assist Paket obsahuje nejúplnější soubor jízdních a parkovacích technologií. Zahrnuje funkce obsažené v paketech Park Pack a Drive Pack a nový adaptivní tempomat s asistentem řízení a prostorovou kameru s rozsahem pokrytí 360°.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORŮ

MOTOR Zrychlení 0‑100 km/h(s) Maximální rychlost (km/h) Točivý moment (Nm) Kombinovaná (l/100 km)5 sedadel / 7 sedadel Emise CO2(g/km)5 sedadel / 7 sedadel
VZNĚTOVÝ MOTOR Sd4 INGENIUM AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (AWD) Vznětový motor 2,0 l (240 k)SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 8,7 207 430
od 7,3 / od 7,4 od 192 / od 195
VZNĚTOVÝ MOTOR Sd6 DIESEL AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (AWD) Vznětový motor 3,0 l (306 k)SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 7,5 209 700 od 7,5 / od 7,6 od 198 / od 201
ZÁŽEHOVÝ MOTOR Si4 INGENIUM AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (AWD) Zážehový motor 2,0 l (300 k) SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ 7,7 201 400 od 9,5 / od 9,7 od 216 / od 221
 
 

Všechny údaje jsou prozatímní a budou vyžadovat oficiální potvrzení.

SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte si Discovery řadou stylového a praktického příslušenství, které je odolné, všestranné a nabízí možnost individualizace.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

DISCOVERY

Nejvšestrannější SUV

Veškeré údaje jsou hodnoty plánované výrobcem a budou oficiálně potvrzeny před zahájením výroby. Upozorňujeme, že hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech. S koly, která jsou součástí standardní výbavy, nemusí být možné uvedených nejnižších hodnot dosáhnout.

Dostupnost jednotlivých funkcí a prvků výbavy může být závislá na specifikaci vozidla a na konkrétním trhu. Podrobné informace zjistíte v aktuálním ceníku nebo u nejbližšího autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.