AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Close up shot of Discovery Sport.

NOVÝ DISCOVERY SPORT
CENY A SPECIFIKACE

MODEL​
MOTOR
VERZE VÝBAVY

Uvedené ceny jsou nezávazné doporučované koncové prodejní ceny včetně 21 % DPH. Cena za doplňkovou výbavu se vztahuje pouze na montáž této výbavy ve výrobě. Bližší informace obdržíte u Vašeho autorizovaného partnera Jaguar Land Rover.


Informace, technická data a barvy na této webové stránce se mohou v závislosti na trhu lišit a bez předchozího oznámení rovněž měnit. Vozidlo se může odlišovat od ilustračního vyobrazení.


Suchá metoda: Objem měřený pomocí pevných bloků (200 mm × 50 mm × 100 mm) vyhovujících normě VDA.


††Mokrá metoda: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.


Uvedené hodnoty jsou hodnoty NEDC2 vypočítané z oficiálních testů WLTP provedených výrobcem v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech a použité doplňkové výbavě. Hodnoty NEDC2 se vypočítávají podle oficiálního vzorce z hodnot WLTP, které jsou ekvivalentem hodnot původního testu NEDC.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


Hodnoty TEL (nízká spotřeba energie) a TEH (vysoká spotřeba energie) představují rozsah v rámci testování WLTP. TEL představuje nejnižší/nejhospodárnější hodnoty (s využitím kombinace nejlehčích prvků výbavy na přání). TEH představuje nejvyšší/nejméně hospodárné hodnoty (s využitím kombinace nejtěžších prvků výbavy na přání). Legislativa WLTP stanovuje, že pokud odchylka mezi hodnotami TEL a TEH činí < 5 g CO2, uvádí se pouze hodnota TEH.


*Pokud je vůz vybaven 18"" koly, nejvyšší rychlost je 221 km/h.


**V kombinaci s elektromotorem.


Pokud je vůz vybaven letními pneumatikami, maximální nosnost střechy činí 60 kg.


Obrázky znázorňují sklopená sedadla v poloze zcela vpředu.


Hodnoty hmotnosti platí pro vozidla se standardní výbavou. Výbava na přání zvyšuje hmotnost.