AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Rugby World Cup

MISTROVSTVÍ SVĚTA V RAGBY

PODPORUJEME TÝMY A HRÁČE NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

Jsme nesmírně hrdí, že jsme celosvětovým partnerem Mistrovství světa v ragby 2019. Naše hodnoty jsou dokladem, že žádná značka nechápe podstatu ragby tak jako Land Rover.

MARK CAMERON

MISTROVSTVÍ SVĚTA V RAGBY 2019

V roce 2019 budou nejlepší hráči ragby bojovat o nejcennější trofej na mistrovství světa v ragby v Japonsku. Na 12 stadionech se odehraje 48 zápasů. Podle odhadů je navštíví 1,8 milionu fanoušků, kteří budou hnát své týmy k vítězství.

Rugby World Cup 2019

MISTROVSTVÍ SVĚTA V RAGBY 2015

Značka Land Rover byla celosvětovým partnerem Mistrovství světa v ragby 2015. Byla tak přímo v centru dění a pro 48 zápasů vybrala 96 dětí, kteří doprovodili hráče na hřiště. Divize Special Vehicle Operations vytvořila jedinečný Land Rover Defender, ve kterém pohár Webba Ellise cestou na Twickenham Stadium celých 100 dní putoval v rámci turné po Spojeném království a Irsku.

Rugby World Cup 2015

WE DEAL IN REAL

Značka Land Rover ví, že na amatérské úrovni tvoří základ ragby nadšení a přátelství. Toto přesvědčení označujeme #WeDealInReal.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční