AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Land Rover Sponsorship - Rugby

RAGBY

ODDANOST RAGBY NA VŠECH ÚROVNÍCH, OD AMATÉRŮ PO VRCHOLNÉ SOUTĚŽE

MISTROVSTVÍ SVĚTA V RAGBY

Značka Land Rover jako oficiální partner Mistrovství světa v ragby podporuje týmy bojující o nejcennější trofej. Základem tohoto sportu jsou výjimečné schopnosti, proto oslavujeme hráče, kluby a fanoušky, kteří ragby podporují svým neutuchajícím zápalem.

Rugby World Cup

BRITISH AND IRISH LIONS

Značka Land Rover má v ragby věhlasnou historii, stejně jako tým British and Irish Lions, který podporuje již více než 20 let. Land Rover týmu poskytuje doprovodná vozidla, zajišťuje zázemí pro fanoušky a připravuje plán činnosti pro následující roky, od amatérské úrovně po elitní mezinárodní soutěže.

British and Irish Lions

WASPS RFC

Značka Land Rover je součástí týmu Wasps od roku 2014, kdy se klub přestěhoval do nového působiště ve střední Anglii. Land Rover je sousedem a současně podporovatelem klubu Wasps RFC a těší se na dlouhodobou vzájemnou spolupráci.

Wasps RFC

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční