AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Virgin Galactic

VIRGIN
GALACTIC

SPOLEČNÁ VÁŠEŇ PRO DOBRODRUŽSTVÍ

Jedná se o významný milník pro společnost Virgin Galactic a jsme hrdí, že se na něm můžeme podílet. Sdílíme stejnou dlouhodobou vizi o investování do inovativních konstrukcí a technologií, které nám pomáhají dostat se dál a dokázat víc.

MARK CAMERON

PREMIÉRA KOSMICKÉ LODĚ

Hosté společnosti Virgin Galactic při premiéře sledovali, jak Sir Richard Branson vytáhl vozem Range Rover Autobiography z hangáru kosmickou loď VSS Unity vážící 7,3 tuny.

DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

Land Rover a Virgin Galactic spolupracují na řadě programů STEM, které mají inspirovat současnou mládež ke kariéře ve strojírenských a technologických oborech.

PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM VOZŮ

Vozový park tvořený vozy Land Rover v současnosti poskytuje cennou podporu pro tým a astronauty společnosti Virgin Galactic na její základně v Mohavské poušti v USA.

SPOLEČNÉ VÁŠNĚ

Land Rover a Virgin Galactic mají společný cíl a využívají nejnovější technologie k posouvání hranic objevování.

VIRGIN GALACTIC – PARTNERSTVÍ

Land Rover a Virgin Galactic sdílí touhu posouvat hranice možností, která inspiruje novou generaci dobrodruhů.

POSOUVÁME HRANICE LUXUSU A SCHOPNOSTÍ

Na odhalení kosmické lodě VSS Unity společnosti Virgin Galactic předvedl Range Rover Autobiography své bezkonkurenční schopnosti, když vytáhl raketu před dychtivé diváky. Range Rover Autobiography ukázal nejen své tažné schopnosti, ale také nepřekonatelnou úroveň kultivovanosti, kterou se vyznačuje jeho luxusní interiér.

Virgin Galactic

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční