AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Hero_1600x900_jpg

RANGE ROVER
SPORT SVR
ZAKÁZKOVÉ VÝROBY SV

VAŠE VIZE DOKONALÉHO VÝKONU ZNAČKY RANGE ROVER

NEJRYCHLEJŠÍ RANGE ROVER VŠECH DOB. PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.

Díky naší exkluzivní speciální službě zakázkové výroby SV bude váš Range Rover Sport SVR opravdu jedinečný. Osobitý vůz stvořený vaší vizí a přivedený k životu týmem vysoce kvalifikovaných konstruktérů, designérů a technických pracovníků divize Special Vehicle Operations.

RRSSVRBespoke_FFC

VÁŠ DO POSLEDNÍHO DETAILU

Exteriér vozu Range Rover Sport SVR lze vytvořit s využitím celé řady barev, materiálů a povrchových úprav. K dispozici je například zakázková prémiová paleta SV a naše exkluzivní služba vytvoření barvy na míru podle vzorku, která představuje vrchol v oblasti výroby originálních barev.

Osobní úpravy nemohou být jedinečnější – je dostupná nabídka povrchových úprav pro nápis Range Rover na kapotě, společně s možností přizpůsobení znaku na středním sloupku vlastním textem a obrázky.

YoursEveryAngle_01_FWI

YoursEveryAngle

KROK K INDIVIDUALISMU

Řadu detailů v interiéru modelu Range Rover Sport SVR lze přizpůsobit. Například poutka na dveřích lze opatřit gravírováním a sladit se znakem na středním sloupku. Přizpůsobit lze také nápis na prahové liště a prošívání na hlavové opěrce.

Individualism_FFC

Individualism_FWI

ZAHAJTE PROCES ZAKÁZKOVÉ VÝROBY SV

Chcete-li zahájit proces zakázkové výroby modelu Range Rover Sport SVR, obraťte se na regionální specializované středisko SV.

Contact_FWI

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • FUNKČNÍ