SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Posouváním luxusu, výkonu a schopností na ještě vyšší úroveň vznikají jedinečná vozidla Land Rover

RANGE ROVER
SV COUPÉ

Úchvatné kupé vzniklo v souladu s naším minimalistickým přístupem k designu a bylo navrženo a ručně vyrobeno způsobem, který potvrzuje jeho výjimečné postavení.

/

RANGE ROVER SVAutobiography

Bezkonkurenční kombinace luxusu, designu a výkonu v jakémkoli terénu.

LUXUSNÍ INTERIÉR MODELU RANGE ROVER SVAutobiography

Skvělý design se vyznačuje nejvyšší úrovní preciznosti. Nové detaily zvyšují komfort a individualitu. Výbava s luxusními samostatnými sedadly vzadu zahrnuje zadní středovou konzolu, do níž jsou integrovány elektricky výsuvné stolky a chladnička.

/

RANGE ROVER SPORT SVR

Nejnovější člen modelové řady Range Rover Sport přebírá schopnosti svých sourozenců a reprezentuje vysokovýkonné SUV, které je ještě vyzrálejší a podmanivější. To je okamžitě patrné už ze samotného designu. Svalnaté kontury vozidla s širokými rameny dokonale odpovídají vyšší úrovni výkonu a jízdních vlastností.

RANGE ROVER SPORT SVR

Verze SVR používá odolný, tuhý skelet samonosné karoserie se speciální celohliníkovou konstrukcí značky Land Rover. Nízká hmotnost vozu zvyšuje úroveň provozních vlastností. Tento suverénní a dokonale vyvážený vůz byl stvořen k tomu, abyste ho řídili.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.