Discovery SVX znovu potvrzuje závazek společnosti Land Rover. Navrhovat a vyvíjet skutečné terénní vozy pro zákazníky, kteří hledají nejvyšší výkon v terénu.

GERRY MCGOVERN Ředitel designu a vrchní kreativní ředitel značky Land Rover

SCHOPNOSTI

/

ATRAKTIVNÍ PRVKY VÝBAVY

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Pro ještě lepší terénní schopnosti přichází Discovery SVX s kombinací kovaných kol z lehké slitiny o velikosti 20" s pneumatikami s valivým poloměrem 815 mm.

EMBLÉM SVX

SVX nastavuje nová měřítka všestrannosti a znovu rozvíjí dosavadní offroadové schopnosti a silné stránky modelu Discovery.

PÁKA ŘAZENÍ VE TVARU PISTOLOVÉ RUKOJETI

Volič automatické převodovky ve tvaru pistolové rukojeti vám snadnými pohyby dopředu a dozadu umožní rychle a účinně řadit potřebné převody. Dobrý pomocník pro jízdu v terénu.

SEDADLA

Kombinace barev a materiálů Lunar a Light Oyster s kontrastními prvky v Rush Orange propůjčí interiéru vašeho vozu nádech velkorysého prostoru a nadčasovosti.

NÁRAMEK SVX ACTIVITY KEY

Náramek Activity Key v designu SVX vnese do vašeho života ještě větší pohodu. S náramkem se obejdete bez svazku klíčů – komfortně vám poslouží k zamykání a odemykání vozu. Konstrukce náramku je odolná a plně vodotěsná.

TOUCH PRO

Zábavní a informační systém Touch Pro s 10" dotykovým HD displejem vám přinese přesvědčivý zvukový i obrazový zážitek, který doplňuje přehledně uspořádaný a moderní design.

DESIGN

/

VÝKON

/

TECHNOLOGIE

S výběrem audiosystémů Meridian™ přes inovativní technologie jako Touch Pro až po řadu asistenčních systémů se vám otevře celý svět.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.