ZIMNÍ NABÍDKAZIMA JE TU – NO A CO?

Kroupy, déšť, plískanice, sníh: pěšky to může být venku v pošmourném období roku nepříjemné. Ale s vaším Land Roverem a naší atraktivní zimní nabídkou vás zima zcela mine – ať se na silnici děje cokoli.

Odborný servis, kompletní zimní kola s dokonalou trakcí, stylové doplňky pro působivý projev mimo silnici nebo dokonale vyladěné příslušenství – představujeme vám širokou nabídku vybraných produktů a služeb, s nimiž zima ztratí na své obávanosti.

Vyberte si z našich nabídek a pusťte ledovku, sníh a mráz z hlavy – nepochybujeme, že se svým Land Roverem projedete touto zimou tak bezpečně a suverénně jako ještě nikdy.

LAND ROVER WINTER CHECK

S klesajícími teplotami se zvyšují požadavky na váš Land Rover. Při předsezónní kontrole Land Rover Winter Check vám náš servisní tým zkontroluje stav a funkčnost všech důležitých částí vozu, abyste mohli i do největší sloty s chladnou hlavou.

Individuální nabídku na Land Rover Winter Check dostanete od svého partnera Land Rover.

ABY VŠE BĚŽELO, JAK MÁ –
ORIGINÁLNÍ ZIMNÍ KOLA LAND ROVER

Kola jsou vaše jediné pojítko s vozovkou. Pro bezpečnost je proto nezbytné, abyste při výběru zimních pneumatik vsadili na prvotřídní kvalitu.

Originální kompletní zimní kola Land Rover přinášejí rozhodující výhodu za všech povětrnostních podmínek:

  • Díky inovativním směsím gumy, speciálně vyvinutým profilům a preciznímu zpracování zajistí spolehlivou trakci a minimální brzdnou dráhu i za nepříznivého stavu vozovky a při teplotách pod 7 ˚C.
  • Abyste se mohli bezpečně vydat i na delší cesty, jsou všechny naše pneumatiky vybaveny snímači tlaku TPMS, které schvalují výhradně inženýři značky Land Rover.
  • Naše pneumatiky navíc už dnes nesou označení sněhové vločky v hoře, které bude například v Německu povinné pro všechny zimní pneumatiky vyráběné od roku 2018. I legislativně tak pojedete vždy na bezpečné straně.


Všechna kompletní zimní kola jsou pochopitelně kontrolována intenzivními zátěžovými testy a strojně obouvána podle nejpřísnějších kritérií tak, aby vyhověla vysokým nárokům značky Land Rover na bezpečnost.

Rozhodněte se pro kvalitu bez kompromisů a dodejte svému vozu jedinečný vzhled – nabízíme kompletní zimní kola ze slitin lehkých kovů v různých designech, které jsou dokonale sladěny s exteriérem vašeho Land Roveru a dodají vašemu vozu jedinečný punc.

PROSTĚ NEZAMĚNITELNÝ –
SERVIS PNEUMATIK LAND ROVER

Kromě odborné výměny kol vám náš servisní tým zkontroluje profil, dezén a nahuštění pneumatik, abyste zimu absolvovali pokud možno bezpečně.

Individuální nabídku na servis pneumatik dostanete od svého partnera Land Rover.

/
VÁŠ ASISTENT DOCHVILNOSTI – AKTUALIZACE MAP LAND ROVER

Přednost v jízdě pro rychlé a ekonomické trasy: s našimi aktualizacemi map zvolíte na své cestě k cíli vždy ideální stopu a jen tak mimochodem ušetříte čas, palivo i zbytečný stres.

VÁŠ SPOLUJEZDEC PRO VŠECHNY PŘÍPADY – SLUŽBA MOBILITY LAND ROVER

Při nechtěných zastávkách v tuzemsku i zahraničí je rychlá pomoc vždy jen otázkou správného telefonního čísla. Služba mobility Land Rover je tu pro vás 24 hodin denně, abyste mohli v případě neplánovaných událostí co nejdříve pokračovat v cestě.

Telefonní číslo tuzemsko: 0800 500 806 (bezplatné)
Telefonní číslo zahraničí: +43 1 503 0 806 (placené)

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.