DOBRODRUŽSTVÍ VSTŘÍC!

Zima je za vámi... Před vámi leží celý svět plný napínavého objevování za volantem vašeho Land Roveru.

Než se vydáte objevovat nepoznané, pomocí důkladných inspekcí, exkluzivních originálních dílů, praktického příslušenství a velkého výběru doplňků z naší kolekce Land Rover se postaráme o to, abyste byli dokonale připraveni.

A pak plnou parou vstříc dobrodružství.

LAND ROVER – ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vyberte si z široké nabídky speciálního příslušenství a vybavte si Land Rover podle svého vkusu. Nabídka obsahuje i bohatý výběr příslušenství pro domácí mazlíčky, mezi nímž určitě najdete i to nejlepší pro svého psa.

NA CESTY S KLIDNOU HLAVOU

KOMPLEXNÍ INSPEKCE LAND ROVER

Plnou parou na dovolenou... Aby byl váš Land Rover dokonale připraven na každé dobrodružství, doporučujeme naši komplexní inspekci. Váš Land Rover zkontrolujeme odshora dolů, zevnitř i zvenčí. Zvláštní pozornost přitom věnujeme silně namáhaným dílům, které mohou podléhat opotřebení. Na své objevování tak vyrazíte maximálně připraveni.SÍLA PATŘÍ NA SILNICI –
SERVIS PNEUMATIK LAND ROVER

Na své pneumatiky byste měli být nekompromisní: hloubka profilu, tlak v pneumatice, dezén, vyváženost – naši technici myslí při výměně kol na vše, co je důležité. Protože pouze kvalitní kola přenesou sílu vašeho Land Roveru dokonale na vozovku.

Individuální nabídku na servis pneumatik dostanete od svého partnera Land Rover.

DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY, OBLEČENÍ, DOPLŇKY A ZÁŽITKOVÉ JÍZDY

Chceme být součástí vašich dobrodružství – proto jsme pro vás navrhli outdoorové oblečení a vybavení. Je odolné, nabízí jedinečný komfort a přinese vám mnoho praktických PLUS.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.