Lorem ipsum dolor sit amet

Nam luctus nulla at accumsan interdum. Nam risus lacus, porttitor non dapibus ut, aliquet elementum enim. Nam interdum ultrices odio et ultrices. Praesent tortor libero, dapibus sit amet placerat id, ornare eu dolor. Nunc bibendum ipsum eget turpis pulvinar imperdiet. Maecenas gravida risus nec dolor pharetra faucibus. Maecenas ut neque eget est convallis porttitor at eu justo. Suspendisse pretium consectetur condimentum.

Pro nastavení InControl Touch Pro budete potřebovat InControl Touch Pro, InControl Connect Pro, micro SIM kartu a smlouvu o poskytování datových služeb.

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

KROK 1 – INSTALACE SIM KARTY

Tento krok je nutný pouze u vozidel, která jsou vybavena službami Pro Services. Jeho účelem je zajistit konektivitu pro služby Pro Services a související aplikace. Podmínkou je mít ve vozidle nainstalovánu Micro SIM kartu se smlouvou o poskytování datových služeb.

Ujistěte se, že Micro SIM karta je zcela zasunuta do slotu a to zlacenými konektory nahoru a její nejkratší strana směřuje ven, jak zobrazuje ikona. Správně zasunutá Micro SIM karta nesmí ze zdířky vyčnívat.

*Uspořádání se může u různých modelů lišit.

/

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

KROK 2 - INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ

Tento krok je nutný pouze u vozidel, která jsou vybavena službami Pro Services. Pro úplné nastavení služeb musí být vozidlo schopno připojit se k internetu. Ve všeobecném nastavení vozidla proto nejprve klikněte na nastavení konektivity a povolte mobilní data (ikona nastavení na jakémkoli displeji > Všechna nastavení > Funkce > Připojení > Data přenosných zařízení ZAPNOUT).

Po úspěšném připojení InControl Touch Pro se v horním rohu dotykové obrazovky objeví ikona 3G nebo Wi-Fi. Upozornění: Získání připojení k internetu může trvat až 2 minuty.

Upozornění: V průběhu celého procesu nesmí být chod motoru přerušen. Zajistěte prosím, aby motor po celou dobu běžel.

/

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

KROK 3 – VYTVOŘENÍ PROFILU

Při prvním použití navigace InControl Touch Pro Navigation vás systém požádá o vytvoření profilu a jeho pojmenování. Splnění tohoto kroku umožní různým uživatelům vozidla vybírat své vlastní oblíbené cíle, předchozí destinace a aktivovat svá nastavení navigace.

Až vás systém vyzve, srolujte dolů až na konec stránky a zvolením možnosti "Zapnout všechno/Zapnout" aktivujte všechny navigační funkce závislé na konektivitě. Jejich součástí je sdílení průzkumných dopravních informací a dopravních informací v reálném čase. Vyjádřete prosím svůj souhlas s obchodními podmínkami a se zásadami ochrany osobních údajů.

Zvolením možnosti "Přejít k dalšímu/Zrušit" deaktivujete všechny navigační funkce závislé na konektivitě.

/

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

KROK 4 - VYTVOŘENÍ NAVIGAČNÍHO ÚČTU

Tento krok je nutný pouze u vozidel, která jsou vybavena službami Pro Services.

Po založení svého účtu máte možnost vytvořit si účet InControl Touch Pro Navigation zvolením položky "Registrovat" na hlavní obrazovce navigačního systému. Registraci po vás bude systém pravděpodobně vyžadovat i pro účely získání přístupu k některým funkcím, pro něž je zaregistrování podmínkou:

- Sdílení očekávaného času příjezdu a míst.

- Synchronizace cílů a uložených destinací mezi palubním navigačním systémem a plánovačem tras Land Rover InControl Route Planner Smartphone App či webovou stránkou.

- Navigace od dveří ke dveřím pomocí RoutePlanner Smartphone App.


Pro vytvoření nového účtu se řiďte pokyny na obrazovce. Systém vás požádá o schválení zásad a podmínek používání navigace. Pro jejich otevření zadejte ve svém vyhledávači adresu URL.

/

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

KROK 5 – INSTALACE LAND ROVER ROUTE PLANNER APP

Tento krok je nutný pouze u vozidel, která jsou vybavena službami Pro Services. Plánovač tras pro chytré telefony vám umožní maximálně využít potenciál navigačního systému ve vašem vozidle.

Plánovač tras vás bude navigovat ode dveří ke dveřím. Jakmile si ve svém chytrém telefonu zvolíte cílový bod cesty, budete nasměrováni ke svému vozidlu, které pak navigaci samo převezme. Když zaparkujete, navigační funkce se znovu přenese na váš chytrý telefon, který vám nabídne informace o dostupných prostředcích veřejné dopravy a poskytne popis pěší přístupové cesty až do konečné destinace.

Pro přihlášení k App pro chytré telefony použijte svoji mailovou adresu a heslo ke svému účtu InControl Touch Pro k palubní navigaci.

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

PŘÍSTUP NA WEB PLÁNOVAČE TRAS

Na webu Plánovače tras můžete plánovat své trasy a ukládat údaje o svých cílech a místech.

Ve vozidlech se službami Pro Services vám budou tyto údaje následně dostupné z vozidla. Z webu Plánovače tras můžete také spravovat svůj účet k navigačnímu systému InControl Touch Pro Navigation. Pro přihlášení použijte svoji mailovou adresu a heslo ke svému účtu pro palubní navigaci.

Přístup na web Plánovače tras

Pro další informace o přístupu k nejnovějším aktualizacím mapových podkladů navštivte prosím sekci Mapy a služby na webu Land Rover InControl Route Planner.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.