PRO SERVICES

Jako doplněk ke všem službám poskytovaným v rámci InControl Connect zahrnuje InControl Connect Pro paletu nadstavbových služeb k InControl Touch Pro. Tyto služby znovu pozvedávají schopnost infotainmentového systému zajistit vám ještě rozmanitější a propojenější zážitky.

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

Před zahájením používání služeb InControl Touch Pro proveďte několik jednoduchých kroků k jejich nastavení. Pro další informace klikněte na odkaz níže.

/

DOPRAVNÍ INFORMACE V REÁLNÉM ČASE

Služba Dopravní situace v reálném čase využívá miliony dat dopravního zpravodajství, aby vám poskytovala přesný obraz dopravního dění na trase k vašemu cíli. S pomocí kvalitnějších dopravních informací, plánování, objízdných tras a doplňujících informací bude vaše cestování efektivnější než kdy jindy.

/

NAVIGOVÁNÍ OD DVEŘÍ
KE DVEŘÍM

Plánovač tras vám umožní navigování ode dveří ke dveřím. Jakmile si ve svém chytrém telefonu nastavíte cílový bod cesty, budete nasměrováni ke svému vozidlu, které pak navigaci samo převezme. Když zaparkujete, navigační funkce se znovu přenese na váš chytrý telefon, který vám nabídne informace o dostupných prostředcích veřejné dopravy a poskytne popis pěší přístupové cesty až do konečné destinace.** 

** Podmínkou je registrace účtu InControl Navigation.

/

SYNCHRONIZACE CLOUDU

Všechny vaše trasy jsou automaticky synchronizovány s palubním navigačním systémem InControl Touch Pro, Plánovačem tras na vašem chytrém telefonu a s webovou stránkou Plánovače tras. ** 

** Podmínkou je registrace účtu InControl Navigation.

/

VYHLEDÁVÁNÍ ON-LINE

Ať jste kdekoliv, můžete si vyhledat místa, která stojí za to navštívit: památky, obchody, hotely a mnoho dalších užitečných údajů. Systém disponuje přístupem k různým zdrojům informací včetně obrázků a hodnocení. Můžete využít buď přímé odkazy na relevantní obsah nebo sdílet zajímavé informace se svými přáteli.

/

SATELITNÍ ZOBRAZENÍ

Někdy může být užitečné pohlédnout na místo, kde se právě nacházíte, a na jeho okolí z výšky. Se službou Connect Pro přepnete na satelitní zobrazení jediným klepnutím.

/
NAVÁDĚNÍ ON-LINE

Po dobu jízdy k vašemu cíli monitoruje systém v reálném čase dopravní situaci, zohledňuje typické vzory dopravních situací v konkrétní hodinu dne a navádí vás po optimální trase.

SDÍLENÍ INFORMACÍ

Sdílejte údaje o svých cestách a předpokládaném čase příjezdu s přáteli a rodinou. Máte-li zpoždění, služba Touch Pro automaticky informuje ty, kdo vás očekávají, a zašle jim za vás nejaktuálnější čas příjezdu pomocí SMS nebo mailem.** 

** Podmínkou je registrace účtu InControl Navigation.

PARKOVACÍ SLUŽBA

Jakmile se blížíte do místa určení, Connect Pro vám zobrazí možnosti parkován*+. Stačí klepnout na zvolené parkoviště a navigace se aktualizuje, aby vás zavedla přímo až na vybrané místo.  

*Podmínkou je nainstalovaná micro SIM karta ve vozidle s příslušnou smlouvou o datových službách. 
+ Tam, kde je tato funkce podporována a dostupná.

CENOVÝ SERVIS - PHM

Máte-li v úmyslu natankovat, Connect Pro vám zobrazí nejenom čerpací stanice podél trasy, ale umožní vám i porovnat nabízené ceny a zachovat si co nejnižší náklady.

INFOTAINMENT

Naše intuitivní a zbrusu nové multimediální systémy.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
INCONTROL PROTECT

Monitoruje vaše vozidlo a zajistí pomoc z jakéhokoli místa.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
INCONTROL SECURE

Dokáže sledovat vaše vozidlo a umožnit jeho vrácení v případě odcizení.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
PODPORA INCONTROL

Přečtěte si více o produktech InControl a kontaktních údajích.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.