VYTVOŘTE SI VLASTNÍ STYL

Díky široké nabídce příslušenství si můžete dopřát luxus a přizpůsobit svůj vůz stylovými doplňky nebo prvky pro lepší ochranu a větší praktičnost.

LIFESTYLE PACK

LIFESTYLE PACK

DODEJTE INTERIÉRU OSOBITÝ STYL

Naše pakety příslušenství Lifestyle Pack pro životní styl nabízí vše, co potřebujete k ještě dokonalejšímu vzhledu a všestrannosti interiéru. Paket Lifestyle Pack pro Range Rover Sport obsahuje sportovní kryty pedálů, hliníkové páčky pro manuální řazení, ramínko na šaty na hlavovou opěrku a ozdobné obložení zavazadlového prostoru. Pakety pro Discovery Sport a Range Rover Evoque obsahují sportovní kryty pedálů a opěrky nohy, hliníkové páčky pro manuální řazení, ramínko na šaty na hlavovou opěrku, opěrku nohy a ozdobné obložení zavazadlového prostoru zajišťující ještě lepší vzhled, praktičnost a ochranu interiéru.

/

LIFESTYLE PLUS PACK

LIFESTYLE PLUS PACK

DOKONALE ELEGANTNÍ

Dopřejte si zážitky z jízdy přesně podle svých představ prostřednictvím elegantního stylu interiéru a ještě lepší ochrany. Paket Lifestyle Pack Plus pro Range Rover Sport obsahuje sportovní kryty pedálů, hliníkové páčky pro manuální řazení, ramínko na šaty na hlavovou opěrku, luxusní kobercovou rohož, kobercové rohože do zavazadlového prostoru a ozdobné obložení zavazadlového prostoru. Pakety pro Discovery Sport a Range Rover Evoque obsahují sportovní kryty pedálů a opěrky nohy, hliníkové páčky pro manuální řazení, ramínko na šaty na hlavovou opěrku, luxusní kobercové rohože a ozdobné obložení zavazadlového prostoru zajišťující špičkový vzhled, praktičnost a ochranu interiéru.

/

CESTUJTE V NAPROSTÉM POHODLÍ

Prozkoumejte naši nabídku příslušenství, ze které si můžete vybrat prvky pro vylepšení interiéru i exteriéru podle svých představ a doplnit tak svůj Land Rover pro vás nepostradatelnou výbavou.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.