VYBAVTE SI AUTO PO SVÉM

Náš paket příslušenství Land Rover přináší radost z jízdy, která těžko hledá srovnání. S naší širokou nabídkou originálního příslušenství dodáte ušlechtilému designu nové akcenty a povýšíte stylovost, bezpečnost a komfort svého vozu. Každý náš výrobek prochází celou řadou testů tak, aby harmonicky zapadl do vozu a obohatil požitek z jízdy o nové radosti.

LETNÍ PAKET

Dobrodružství volá při každé příležitosti. Náš jarní/letní paket obsahuje řadu praktického a užitečného příslušenství.

K dostání pro Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar.

ZÁKLADNÍ DÍL CLICK AND GO

Click and Go je víceúčelový systém na opěradlo pro cestující ve druhé řadě sedadel. Univerzální základní díl systému Click and Go se instaluje mezi uchycení opěrky hlavy a umožňuje montáž dalšího příslušenství k uložení tabletů, věšení tašek, košil a bund. Každý díl příslušenství je nabízen samostatně. Není-li základní díl využíván, lze ho snadno odinstalovat. Nutný k montáži dalších doplňků do systému Click and Go. Není kompatibilní s multimediálním systémem na zadních sedadlech.

CLICK AND HANG

Click and Hang je součástí systému Click and Go. Toto odnímatelné ramínko na šaty umožňuje praktický převoz košil a bund. Ramínko je navíc vybaveno integrovaným háčkem, aby ho bylo možné využívat i mimo vozidlo. K montáži je třeba základní díl Click and Go. Není kompatibilní s multimediálním systémem na zadních sedadlech.

DRŽÁK DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Záchytný mechanismus na zavazadla je tvořen sadou fixačních prvků, kterou lze pomocí rychloupínacího systému připevnit na kolejnice v zavazadlovém prostoru. Mechanismus umožňuje flexibilní využití dostupného ložného prostoru. Sada fixačních prvků obsahuje vysouvací pás s rolovacím mechanismem a teleskopickou tyč. K montáži jsou nutné kolejnice v zavazadlovém prostoru.
Není kompatibilní s plnohodnotným rezervním kolem.

IPHONE® CONNECT-AND-CHARGE-DOCK

Pro iPhone dostupná stanice Connect and Charge Dock využívá držák nápojů ve středové konzole a umožňuje lepší výhled na telefon při nabíjení. Po připojení iPhonu lze v něm uložená média přehrávat a ovládat prostřednictvím integrovaného systému infotainmentu / audiosystému. Díky prohlubni v držáku je po zaparkování vozu přístupné i tlačítko Home. Je-li USB kabel dočasně potřeba jinde, lze USB nabíječku na iPhone bez problému odpojit. Vhodné pro iPhone 5, 5c, 5s, SE, 6, 6s, SE a 7. Není vhodné pro 6 Plus nebo 7 Plus. iPhone® je registrovaná značka společnosti Apple Inc. v USA a dalších zemích.

CESTUJTE V NAPROSTÉM POHODLÍ

Prozkoumejte naši nabídku příslušenství, ze které si můžete vybrat prvky pro vylepšení interiéru i exteriéru podle svých představ a doplnit tak svůj Land Rover pro vás nepostradatelnou výbavou.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.