CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ

VÝRAZNÁ PERFORMANCE, NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Dobře uvědomujeme, jak významnou roli hrají celkové náklady na vlastnictví při výběru vozidel pro váš vozový park. Od pojištění přes servisní úkony a odpisy až po spotřebu paliva a emise CO2– konstrukce a vývoj každého z našich modelů se řídí přísnými standardy.

Servis, údržba a opravy

Ve správě vozového parku představují náklady na servis, údržbu a opravy druhou nejvyšší nákladovou položku hned po odpisech*. Proto se Land Rover v každé nové generaci vozidel snaží nasazením nových technologií a syntetických maziv potřebu servisu a oprav snižovat. Naše vozidla tak v zájmu snížení vašich provozních nákladů umožňují delší servisní intervaly a snadnou údržbu.
*Zdroj: Eurotax

Originální díly Land Rover: vyvinuty speciálně pro Land Rover

Originální náhradní díly Land Rover jsou vyvinuty speciálně pro váš model a přispívají k delší životnosti vašeho vozu Land Rover. Příslušenství Land Rover prochází stejně přísným testováním jako originální výbava vašeho vozidla.

Zůstatková hodnota

Usilujeme o to dál zvyšovat již tak vysokou zůstatkovou hodnotu našich vozidel. Aby naše technické parametry vždy odpovídaly očekáváním trhu, spolupracujeme s významnými institucemi. Kromě toho je pro nás důležité znát vaše mínění jako zákazníka. Naše produkty musí být v oblasti provozních nákladů a zůstatkové hodnoty stále konkurenceschopnější a vyznačovat se rostoucí kvalitou, atraktivnějším designem, vyšším výkonem a účinností.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.