LAND ROVER FLEET & BUSINESS LEASING

KDYŽ SI EMOCE PODÁVAJÍ RUKU s HOSPODÁRNOSTÍ

Naše exkluzivní služba je určena výhradně firemním zákazníkům a provozovatelům vozových parků, majícím zájem kombinovat vozidla, která budí emoce, s racionálními přednostmi full service leasingu.

Náš business, to je enormní potenciál úspory a odlehčení zátěže klienta v kombinaci s nabídkou individuálních řešení mobility. Usnadníme vám provoz vozového parku do té míry, abyste se mohli plně soustředit na svoji hlavní činnost.

POJIŠŤOVACÍ SLUŽBY
JISTOTA PRO VAŠI SPOLEČNOSTKromě havarijního pojištění a pojištění odpovědnosti za provoz motorového vozidla si můžete sjednat i řadu doplňkových pojištění, jako je např.:

• pojištění GAP

• pojištění skel či čelního skla

• pojištění zavazadel a věcí osobní potřeby

• úrazové pojištění osob přepravovaných v motorovém vozidle

• pojištění právní ochrany

• asistenční služby

• pojištění náhradního vozidla a další…

Land Rover Financial Services v České republice jsou exkluzivně poskytovány ve spolupráci se společností UniCredit Leasing CZ, a.s.

/

KONTAKT

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.