LAND ROVER FLEET & BUSINESS LEASING

KDYŽ SI EMOCE PODÁVAJÍ RUKU s HOSPODÁRNOSTÍ

Naše exkluzivní služba je určena výhradně firemním zákazníkům a provozovatelům vozových parků, majícím zájem kombinovat vozidla, která budí emoce, s racionálními přednostmi full service leasingu.

Náš business, to je enormní potenciál úspory a odlehčení zátěže klienta v kombinaci s nabídkou individuálních řešení mobility. Usnadníme vám provoz vozového parku do té míry, abyste se mohli plně soustředit na svoji hlavní činnost.

POJIŠŤOVACÍ SLUŽBY
JISTOTA PRO VAŠI SPOLEČNOSTKromě havarijního pojištění a pojištění odpovědnosti za provoz motorového vozidla si můžete sjednat i řadu doplňkových pojištění, jako je např.:

• pojištění GAP

• pojištění skel či čelního skla

• pojištění zavazadel a věcí osobní potřeby

• úrazové pojištění osob přepravovaných v motorovém vozidle

• pojištění právní ochrany

• asistenční služby

• pojištění náhradního vozidla a další…

Land Rover Financial Services v České republice jsou exkluzivně poskytovány ve spolupráci se společností UniCredit Leasing CZ, a.s.

/

KONTAKT

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.