AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

KRÁLOVSKÁ GEOGRAFICKÁ SPOLEČNOST
(S INSTITUTEM BRITSKÝCH GEOGRAFŮ)

Land Rover podporuje již více než 25 let Královskou geografickou společnost (s IBG). Tato organizace byla založena v roce 1830 jako světové centrum pro geografii a podporuje výzkum, vzdělávání, expedice, práci v terénu, zapojení veřejnosti a informované potěšení z našeho světa. Land Rover podporuje práci v terénu a expedice poskytováním vozidel a sdílením odborných znalostí, financuje propagační a vzdělávací aktivity a v současnosti poskytuje také stipendijní program Land Rover.

POC-group-shot-at-the-POC-Oymyakon

Partnerství značky Land Rover podporuje centrum Geography Outdoors, které se zabývá výzkumem v terénu, průzkumem a studiem v terénu. Land Rover poskytuje této společnosti finanční podporu a vozidla pro navštěvování oborových center, univerzit a středních škol. Společnost tak může odvádět dobře, bezpečně a kvalitně práci v terénu, která prospívá studiu a osobnímu rozvoji studentů ve středisku pro geografické vzdělávání. Financování značkou Land Rover umožňuje pořádat každoroční víkendovou akci „Explore“ a zároveň přispívá delegátům na absolvování kurzů bezpečné jízdy v terénu.

Obě organizace nabízejí každý rok stipendium Land Rover. Tento grant udělovaný týmu, který podniká geografickou výpravu, zahrnuje zapůjčení vozidla Land Rover Defender 110 a stipendium ve výši 15 000 GBP. Kromě toho je možné požádat o další podporu ve výši až 15 000 GBP na úhradu důležitých nákladů souvisejících s expedicí. Cílem cesty je rozšíření geografických znalostí týmu o konkrétním prostředí, v němž je použití vozidla Defender 110 pro uskutečnění cesty zásadní.

Land Rover spoluprací s touto společností i nadále poskytuje nejlepší vozidla s pohonem všech kol a podporuje tak bezpečné a zodpovědné poznávání a studium prostředí a společností.

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82640

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční