DOBRODRUŽNÉ GENY

Objevujte neprobádané světy na známých místech. Dobývejte nová území v bezprostředním okolí. Největší dobrodružství začínají na prahu vlastních dveří. S modely Discovery a Discovery Sport se každá jízda mění v cestu za dobrodružnými zážitky, kterou si užije celá rodina.

DISCOVERY FAMILY

DISCOVERY SPORT

od 922 383 Kč*

Discovery Sport je ryzí dobrodruh, ze kterého na první pohled čiší neutuchající touha objevovat a dobývat nová území. Jeho vzhled se vyznačuje souhrou plynulých linií a dynamických křivek. Po technické stránce vás Discovery Sport přesvědčí legendární výkonností typickou pro vozy Land Rover. Prostě automobil, který nepřipouští kompromisy – a ani nesplněná přání.

DISCOVERY

od 1 548 316 Kč*

Už pohled na model Discovery vyvolává okamžitou touhu po dálkách. Stačí nastoupit a začít objevovat svět, bez jakéhokoli omezování a mimo navyklé cesty. Sedmička plnohodnotných a individuálně konfigurovatelných sedadel je zárukou univerzálnosti bez hranic. Jeho nedostižná výkonnost mluví sama za sebe – nikoli slovy, nýbrž touhou po akci.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.