AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Mountain landscape.

AKTUÁLNÍ SITUACE

JEDNEJTE ZODPOVĚDNĚ – ZŮSTAŇTE MOBILNÍ V JAKÉKOLI SITUACI

 • ZNOVU OTEVÍRÁME NAŠI PRODEJNÍ SÍŤ

  AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ

  Naši smluvní partneři jsou Vám k dispozici i nadále. Samozřejmě se na ně můžete obracet bezkontaktně – telefonicky nebo prostřednictvím internetu. Velká část smluvních partnerů bude rovněž dál nabízet službu vyzvednutí a odvozu a zpracovávat nové i dřívější objednávky.

  Potřebujete-li další informace, obraťte se přímo na smluvního partnera značky Land Rover.

 • Range Rover.

  NAŠE SERVISY

  Také v našich servisech Vám nabídneme služby, na které jste zvyklí. Samozřejmě při tom budeme respektovat doporučení vlády a v rámci pracovních procesů dodržovat náležitý odstup, který zaručuje přerušení epidemiologického řetězce.

  V případě dotazů kontaktujte smluvního partnera značky Land Rover nebo naše oddělení péče o zákazníky.

  ZÁKAZNICKÉ CENTRUM: 00800 – 338670 50
  ASISTENČNÍ SLUŽBA: +420 261 000 557

 • InControl Support

  ZKUŠEBNÍ JÍZDY VE VOZECH LAND ROVER

  Za předpokladu dodržení všech bezpečnostních požadavků Vám nadále rádi poskytneme požadovaný vůz ke zkušební jízdě. Všechny aktuální nabídky zůstávají v platnosti a vhodný model jako obvykle najdete prostřednictvím vyhledávání vozidel. Potřebujete-li další informace nebo chcete-li zorganizovat zkušební jízdu, obraťte se přímo na smluvního partnera značky Land Rover.

VÁŠ SERVIS

 • Family loading Land Rover vehicle for a trip.

  PICK-UP SERVIS

  K dispozici u většiny smluvních partnerů: náš Land Rover Pick-up servis. Pro více informací se obraťte na svého autorizovaného partnera.

 • Land Rover driver's perspective of road.

  SJEDNEJTE SI SERVIS ONLINE

  Nyní máte možnost sjednat si schůzku u našich servisních partnerů skrz elektronický formulář. Zadejte údaje o Vašem voze, zvolte Vašeho autorizovaného partnera Land Rover a zvolte servisní úkony, které si přejete provést. Poté si budete moci zvolit z dostupných dat a časů. Po odeslání formuláře od nás obdržíte potvzení e-mailem.

 • SV Trained Technician.

  VAŠE DIGITÁLNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKA

  Abyste mohli zůstat doma, návštěva servisu může proběhnout digitálně. Naše elektronická kontrola stavu vozidla Vám nabídne pohodlný a na místě nezávislý přehled, jaké servisní úkony je potřeba provést na Vašem voze. Obdržíte detailní zprávu s obrázky a videi a Vy máte možnost opravy schválit e-mailem nebo telefonicky.

VŠEOBECNÉ INFORMACE

 • DEZINFEKCE VOZŮ

  Land Rover a všichni naši autorizovaní partneři sledují aktuální informace o koronaviru a řídí se všemi platnými nařízeními. K nim patří nařízení vlády a všech místních úřadů, mezi které patří například důkladná dezinfekce vozů.

 • Land Rover dealership.

  NOVINKY O ZNAČCE LAND ROVER

  Zůstaňte v obraze. Naše sociální sítě Vám neustále přináší aktuální informace. Navštivte naše profily, aby Vám čas lépe utíkal.

 • AKTUÁLNÍ NABÍDKY

  Momentálně máme všichni o něco více času než normálně. Ideální příležitost na to, si v klidu vybrat vůz značky Land Rover. Všechny akční nabídky jsou samožřejmě i v těchto dobách platné.

SPOLU JSME SILNĚJŠÍ

Ty největší výzvy se nejlépe zdolávají se silným partnerem po boku. Proto podporuje Jaguar Land Rover více než 300 vozy organizace, které bojují s koronavirem po celém světě tváří v tvář. S naší pomocí se mohou posunout ještě o krok dále.

ZE ZÁVAZKU PRO LIDI

Land Rover a Britský červený kříž již mnoho let spolupracují, aby zlepšili život lidí. Proto jsme nyní poskytli 164 vozidel určených pro rozvoz léků a potravin potřebným po celé zemi. Nejsou tak zanecháni bez pomoci kvůli současným přísným karanténím omezením a jsou stále zásobeni.

Podporujeme také lokální organizace jako National Health Service a záchrannou službu v boji proti koronaviru a poskytli jsme jim vozy.

Také zaměstnanci Jaguar Land Rover ve Španělsku, Francii, Jižní Africe a Austrálii zapůjčili lokálním pobočkám Červeného kříže vozy, aby co nejrychleji byli připraveni pomáhat.

Celosvětově jsme poskytli 312 vozů na boj s koronavirem.

DFC-redcross1600x900

KAŽDÝ BOJ POTŘEBUJE ZNALOSTI

Britské zdravotnictví se musí vypořádat se závažným nedostatkem osobních ochranných pomůcek. Někteří nenahraditelní pracovníci utrpěli zranění, protože po dlouhou dobu nosili nepohodlné ochranné pomůcky. Nemají také často přístup k ochranným oblekům. Zde jsme vycítili okamžitou potřebu jednat a využili jsme kapacit našeho oddělení pro výrobu prototypů a začali vyrábět ochranné štíty.

Spolu s týmem pracovníků z Great Western Hospitals NHS Foundation Trust A South Warwickshire NHS Foundation Trust jsme zahájili předběžné testování, ještě než začala 31. března sériová výroba v našem závodě ve Warwickschire. Naším cílem je vyprodukovat na 5 000 kusů ochranných štítů týdně ve spolupráci s Pro2Pro z Telfordu.

Naši inženýři z Additive Manufacturing Centre, kteří tyto ochranné štíty navrhli a vyrobili jsou nyní v kontaktu s ostatními dodavateli a partnery, aby bylo možné produkci ještě navýšit. Doufají, že se jim brzy povede vytvořit nástroje pro skutečnou masovou produkci, aby co nejvíce podpořili velmi důležitý personál v nemocnicích, které svádí boj s Covid-19.

ČASTÉ OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE KORONAVIROVÉ KRIZE

FAQ

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ