AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

UJIŠTĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY V SOUVISLOSTI S BREXITEM

Dne 24. 12. 2020 Spojené království a Evropská unie oficiálně potvrdily uzavření nových obchodních dohod, které vstoupí v účinnost od 1. ledna 2021.

V souvislosti s cenami nových vozů značek Jaguar a Land Rover v České republice v důsledku odchodu Spojeného království z Evropské unie proto nedojde k žádným změnám.

Společnost Jaguar Land Rover proto své zákazníky v České republice může ujistit, že s nákupem vozu Land Rover nemusí jakkoli váhat.

Další informace vám ochotně sdělí váš prodejce vozů Land Rover.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční