AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Bude upřesněno

Sníte někdy o tom, že podniknete pořádné dobrodružství? Že se vydáte objevovat nové země a získávat nové zážitky? My ano. Proto se s vozem Land Rover Discovery vydáváme do nejméně prozkoumaného údolí v Evropě.

Land Rover Discovery na terénním dobrodružství v albánských horách.

V pohoří Prokletije v severní Albánii, v hlubokých údolích pod nejjižnějšími evropskými ledovci, se budete muset vzdát elektrické energie, obchodů a moderních vymožeností. Místo toho zde však naleznete respekt, vřelou pohostinnost a ohromující přírodní krásy. 

Albánie je ze 77 procent tvořena horami, v nichž systém Terrain Response usnadní vozům Land Rover jízdu po nerovných kamenitých cestách, které se vinou po horských úbočích. V údolích Vás přivítají místní obyvatelé, kteří věrně dodržují zákon pohostinnosti – po celém dni jízdy po sněhu a ledu, překonávání rozvodněných řek a zřícených skal s vozem Land Rover Vám tato pohostinnost přijde velmi vhod. Zjistěte, jak jsme se vypořádali s náročným terénem a koho jsme cestou potkali…

Dobrodružství v Albánii: Discovery na dobrodružné jízdě v zimě

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-83153

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční