OBJEVTE ALBÁNII

Sníte někdy o tom, že podniknete pořádné dobrodružství? Že se vydáte objevovat nové země a získávat nové zážitky? My ano. Proto se s vozem Land Rover Discovery vydáváme do nejméně prozkoumaného údolí v Evropě.

V pohoří Prokletije v severní Albánii, v hlubokých údolích pod nejjižnějšími evropskými ledovci, se budete muset vzdát elektrické energie, obchodů a moderních vymožeností. Místo toho zde však naleznete respekt, vřelou pohostinnost a ohromující přírodní krásy. 

Albánie je ze 77 procent tvořena horami, v nichž systém Terrain Response usnadní vozům Land Rover jízdu po nerovných kamenitých cestách, které se vinou po horských úbočích. V údolích Vás přivítají místní obyvatelé, kteří věrně dodržují zákon pohostinnosti – po celém dni jízdy po sněhu a ledu, překonávání rozvodněných řek a zřícených skal s vozem Land Rover Vám tato pohostinnost přijde velmi vhod. Zjistěte, jak jsme se vypořádali s náročným terénem a koho jsme cestou potkali…

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.