AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

VÝJIMEČNÉ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY

Už jste někdy přemýšleli nad tím, co je zapotřebí k tomu, abychom v životě dosáhli výjimečných výkonů?


Některé lidi pohání touha posouvat své hranice nad rámec běžného života podle motta značky Land Rover „Above and Beyond“. Zpochybňovat očekávané, realizovat nemožné, objevovat utajené a neznámé kouty s cílem rozšiřovat své obzory. Co nutí tyto lidi k tomu, aby opuštěli svou komfortní zónu, posouvali své limity a zjišťovali hranice svých možností? Vypravili jsme se za 4 výjimečnými osobnostmi ze světa hudby, sportu, technického designu a ochrany životního prostředí, abychom to zjistili. Oslovili jsme Dr. Briana R. Little, profesora na Univerzitě v Cambridgi a předního psychologa, aby nám upřesnil a pomohl dešifrovat to, co nás motivuje k tomu, abychom posouvali své vlastní hranice v souladu s mottem „Above and Beyond“.

ODVAHA

ODVAHA

XIAN ZHANGOVÁ

Xian Zhangová, rychle stoupající hvězda na nebi klasické hudby, překonala obrovské společenské bariéry a kulturní zvyky, aby se stala první dirigentkou italského symfonického orchestru. Zjistěte, jak dokázala prolomit společenské bariéry.

VIZE

VIZE

TOM LALAMPAA

Tom Lalampaa, oceněný ochránce přírody, riskuje svou vlastní bezpečnost, aby urovnal spory mezi keňskými kmeny v zájmu ochrany životního prostředí a lidských práv. Zjistěte, co mu dodává klid i v těch nejnáročnějších podmínkách.

OTEVŘENOST

OTEVŘENOST

ANOUK WIPPRECHTOVÁ

Holandská designérka Anouk Wipprechtová razí alternativní cesty v nově vznikající oblasti designu a robotiky. Snaží se zároveň vytvářet designové návrhy, které flexibilně reagují na okolní prostředí. Zjistěte, odkud se v ní bere schopnost posouvat vlastní hranice.

NADŠENÍ

NADŠENÍ

VIKTOR MINIBAEV

Ruský skokan do vody a dvojnásobný mistr Evropy se věnuje skokům do vody od svých sedmi let. Nyní se chystá do Ria s cílem stát se celosvětově nejlepším skokanem do vody z vysoké výšky. Objevte, proč je nezastavitelný.

/
nedodává se

Každý z nás má v nepříznivé situaci neuvěřitelnou schopnost vzepnout se k mimořádnému výkonu. Žít výjimečný život.

Dr Brian R Little

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-83008