AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

VÝJIMEČNÉ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY

Už jste někdy přemýšleli nad tím, co je zapotřebí k tomu, abychom v životě dosáhli výjimečných výkonů?


Některé lidi pohání touha posouvat své hranice nad rámec běžného života podle motta značky Land Rover „Above and Beyond“. Zpochybňovat očekávané, realizovat nemožné, objevovat utajené a neznámé kouty s cílem rozšiřovat své obzory. Co nutí tyto lidi k tomu, aby opuštěli svou komfortní zónu, posouvali své limity a zjišťovali hranice svých možností? Vypravili jsme se za 4 výjimečnými osobnostmi ze světa hudby, sportu, technického designu a ochrany životního prostředí, abychom to zjistili. Oslovili jsme Dr. Briana R. Little, profesora na Univerzitě v Cambridgi a předního psychologa, aby nám upřesnil a pomohl dešifrovat to, co nás motivuje k tomu, abychom posouvali své vlastní hranice v souladu s mottem „Above and Beyond“.

nedodává se

Každý z nás má v nepříznivé situaci neuvěřitelnou schopnost vzepnout se k mimořádnému výkonu. Žít výjimečný život.

Dr Brian R Little

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-83008

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční