VÝJIMEČNÉ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY

Už jste někdy přemýšleli nad tím, co je zapotřebí k tomu, abychom v životě dosáhli výjimečných výkonů?


Některé lidi pohání touha posouvat své hranice nad rámec běžného života podle motta značky Land Rover „Above and Beyond“. Zpochybňovat očekávané, realizovat nemožné, objevovat utajené a neznámé kouty s cílem rozšiřovat své obzory. Co nutí tyto lidi k tomu, aby opuštěli svou komfortní zónu, posouvali své limity a zjišťovali hranice svých možností? Vypravili jsme se za 4 výjimečnými osobnostmi ze světa hudby, sportu, technického designu a ochrany životního prostředí, abychom to zjistili. Oslovili jsme Dr. Briana R. Little, profesora na Univerzitě v Cambridgi a předního psychologa, aby nám upřesnil a pomohl dešifrovat to, co nás motivuje k tomu, abychom posouvali své vlastní hranice v souladu s mottem „Above and Beyond“.

ODVAHA

ODVAHA

XIAN ZHANGOVÁ

Xian Zhangová, rychle stoupající hvězda na nebi klasické hudby, překonala obrovské společenské bariéry a kulturní zvyky, aby se stala první dirigentkou italského symfonického orchestru. Zjistěte, jak dokázala prolomit společenské bariéry.

VIZE

VIZE

TOM LALAMPAA

Tom Lalampaa, oceněný ochránce přírody, riskuje svou vlastní bezpečnost, aby urovnal spory mezi keňskými kmeny v zájmu ochrany životního prostředí a lidských práv. Zjistěte, co mu dodává klid i v těch nejnáročnějších podmínkách.

OTEVŘENOST

OTEVŘENOST

ANOUK WIPPRECHTOVÁ

Holandská designérka Anouk Wipprechtová razí alternativní cesty v nově vznikající oblasti designu a robotiky. Snaží se zároveň vytvářet designové návrhy, které flexibilně reagují na okolní prostředí. Zjistěte, odkud se v ní bere schopnost posouvat vlastní hranice.

NADŠENÍ

NADŠENÍ

VIKTOR MINIBAEV

Ruský skokan do vody a dvojnásobný mistr Evropy se věnuje skokům do vody od svých sedmi let. Nyní se chystá do Ria s cílem stát se celosvětově nejlepším skokanem do vody z vysoké výšky. Objevte, proč je nezastavitelný.

/

Každý z nás má v nepříznivé situaci neuvěřitelnou schopnost vzepnout se k mimořádnému výkonu. Žít výjimečný život.

Dr Brian R Little Katedra psychologie, Univerzita v Cambridgi

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.