Značka Land Rover podporuje jachting již od roku 1988. Mimo jiné i pro to, že se jedná o vzrušující sport, který nabízí velkolepé souboje a úžasnou podívanou. V červnu 2015 uzavřela značka Land Rover partnerství s týmem Ben Ainslie Racing (Land Rover BAR), aby společně usilovaly o získání 35. Poháru Ameriky.

Jachting patří k jednomu z nejsledovanějších sportů na světě a i v Čechách zažívá bouřlivý rozvoj. Je to sport, kterému se díky jeho mimořádné atraktivitě věnuje stále větší počet úspěšných a aktivních lidí. Jachting ve své moderní podobě dokáže oslovit i stále větší skupinu mladých lidí.

Sailing School Lipno Vám nabízí sportovní zážitkovou plavbu 

Land Rover vás ve spolupráci s Asociací lodních tříd RS a společností ProYachting seznámí s jízdou na moderních plachetnicích a katamaránech v atraktivní lokalitě lipenské přehrady. Pokud je vaším snem sportovní jachting, svěřte se do rukou zkušených jachtařů. Jachting na sportovních plachetnicích a katamaránech je sportem pro všechny věkové kategorie.

Proč sportovní plachetnice a katamarány?

Pokud se chcete naučit ovládat plachetnici rychle a efektivně, jsou sportovní plachetnice tou nejlepší volbou. Na lodi cítíte každý závan větru, každý pohyb a manévr. A katamarány jsou prostě ryzí radost a adrenalin z rychlé jízdy.

Co vás čeká během cca 1/2 dne na vodě?

Pod vedenim zkušeného trenéra získáte základní představu o terminologii, principech a požadavcích spojených s jízdou na plachetnicích. Nabízíme individuální přístup, kdy optimalizujeme proces učení podle vašich dosavadních znalostí a zkušeností.

Kde nás najdete?

Škola jachtingu se nachazí v Lipně nad Vltavou. V lokalitě, která nabízí pestrou paletu sportovních zážitků pro celou rodinu.

Pro více informací kontaktujte svého autorizovaného prodejce Land Rover

RS Sailing – špičkové plachetnice pro sport a rodinu z Anglie

Land Rover se stal partnerem české Asociace lodních tříd RS Sailing a společnosti ProYachting. Anglické plachetnice RS Sailing jsou již více než 20 let navrhovány a vyráběny s nadšením. S nadšením pro nejmodernější technologie v konstrukci lodí a takeláže. Výsledkem jsou plachetnice, které nabízejí jednoduché ovládání, rychlost a potěšení z jízdy. Kromě závodních plachetnic vyrábí RS Sailing lodě pro začátečníky, rodiny, jachtařské kluby, školy a rekreační zařízení. 

Asociace lodních tříd RS Sailing sdružuje aktivity moderních plachetnic RS a věnuje se závodnímu jachtingu dětí, mládeže i dospělých. Asociace lodních tříd RS je členem Českého svazu jachtingu a mezinárodní Asociace RS sídlící v Anglii. Pro začátečníky pořádá jachtařské kurzy a akademie. Prostřednictvím partnerských jachtařských klubů působí v celé ČR. Mezi trenéry a závodníky najdete špičkové jachtaře – mistry ČR a medailisty z mistrovství světa a Evropy. V sezóně 2017 pořádá mimo jiné Mistrovství Evropy extrémní lodní třídy RS700 a Evropský pohár mládežnické RS Feva. Více informací najdete na www.rssailing.cz.

ProYachting 

Společnost ProYachting nabízí již více než 15 let služby v oblasti prodeje a výroby špičkových plachetnic a příslušenství pro sportovní a rekreační jachting. Mezi naše přednosti patří znalost domácího trhu, mezinárodní zkušenosti a 35letá závodní jachtařská činnost. Přesvědčte se, že jachting s ProYachtingem je RADOST!!!

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.