Lorem ipsum dolor sit amet

Nam luctus nulla at accumsan interdum. Nam risus lacus, porttitor non dapibus ut, aliquet elementum enim. Nam interdum ultrices odio et ultrices. Praesent tortor libero, dapibus sit amet placerat id, ornare eu dolor. Nunc bibendum ipsum eget turpis pulvinar imperdiet. Maecenas gravida risus nec dolor pharetra faucibus. Maecenas ut neque eget est convallis porttitor at eu justo. Suspendisse pretium consectetur condimentum.

V roce 2015 soupeřili nejlepší hráči světa o nejvyšší cenu, kterou lze v ragby vyhrát. Ať už si vybavíme překvapivé vítězství Japonska nad JAR, nebo hrdinskou cestu Argentiny šampionátem, na mistrovství světa v ragby 2015 se bude vzpomínat po celém světě. My v Land Rover však víme, že ragby musí být postaveno na pevných základech a že nejnižší úrovně soutěží tvoří jádro této hry.

Jakožto hrdý globální partner jsme přinášeli příběhy oslavující nadšení, zápal pro sport a kamarádství hráčů a fanoušků týmů z místních soutěží po celém světě. #WeDealInReal.

Ikony ragby nehrají pouze před 80 000 burácejícími fanoušky. Skutečné hvězdy hrají na zablácených hřištích, za deště i na slunci, obklopeni přáteli a povzbuzováni několika neúnavnými místními diváky (a jejich psy). My v Land Rover se domníváme, že každý místní klub má svůj jedinečný příběh. Příběh, v jehož vyprávění je chceme podpořit.

Proto jsme místním klubům poskytli pódium, z něhož bude jejich hlas slyšet po celém světě. Prohledali jsme svět, abychom zveřejnili příběhy z nejnižších ragbyových soutěží, které ztělesňují hodnoty vášnivého zapálení pro hru, kamarádství, zábavy a sportovního chování, tvořící živoucí základ tohoto sportu.

Tyto příběhy, fascinující i inspirující, hřející u srdce i veselé, odhalují skutečného ducha této hry. #WEDEALINREAL

#WEDEALINREAL

Jsem velmi hrdý na dobu, kdy jsem působil v klubu Preston Grasshoppers. Hovořím stejně často o svém debutu v týmu Preston Grasshoppers 4th XV, kdy jsem hrál se svým tátou v zadní řadě, jako o ragbyovém mistrovství světa.

WILL GREENWOOD, MBE AMBASADOR ZNAČKY LAND ROVER

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.