V roce 2015 soupeřili nejlepší hráči světa o nejvyšší cenu, kterou lze v ragby vyhrát. Ať už si vybavíme překvapivé vítězství Japonska nad JAR, nebo hrdinskou cestu Argentiny šampionátem, na mistrovství světa v ragby 2015 se bude vzpomínat po celém světě. My v Land Rover však víme, že ragby musí být postaveno na pevných základech a že nejnižší úrovně soutěží tvoří jádro této hry.

Jakožto hrdý globální partner jsme přinášeli příběhy oslavující nadšení, zápal pro sport a kamarádství hráčů a fanoušků týmů z místních soutěží po celém světě. #WeDealInReal.

Ikony ragby nehrají pouze před 80 000 burácejícími fanoušky. Skutečné hvězdy hrají na zablácených hřištích, za deště i na slunci, obklopeni přáteli a povzbuzováni několika neúnavnými místními diváky (a jejich psy). My v Land Rover se domníváme, že každý místní klub má svůj jedinečný příběh. Příběh, v jehož vyprávění je chceme podpořit.

Proto jsme místním klubům poskytli pódium, z něhož bude jejich hlas slyšet po celém světě. Prohledali jsme svět, abychom zveřejnili příběhy z nejnižších ragbyových soutěží, které ztělesňují hodnoty vášnivého zapálení pro hru, kamarádství, zábavy a sportovního chování, tvořící živoucí základ tohoto sportu.

Tyto příběhy, fascinující i inspirující, hřející u srdce i veselé, odhalují skutečného ducha této hry. #WEDEALINREAL

#WEDEALINREAL

Jsem velmi hrdý na dobu, kdy jsem působil v klubu Preston Grasshoppers. Hovořím stejně často o svém debutu v týmu Preston Grasshoppers 4th XV, kdy jsem hrál se svým tátou v zadní řadě, jako o ragbyovém mistrovství světa.

WILL GREENWOOD, MBE AMBASADOR ZNAČKY LAND ROVER

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.