V roce 2015 soupeřili nejlepší hráči světa o nejvyšší cenu, kterou lze v ragby vyhrát. Ať už si vybavíme překvapivé vítězství Japonska nad JAR, nebo hrdinskou cestu Argentiny šampionátem, na mistrovství světa v ragby 2015 se bude vzpomínat po celém světě. My v Land Rover však víme, že ragby musí být postaveno na pevných základech a že nejnižší úrovně soutěží tvoří jádro této hry.

Jakožto hrdý globální partner jsme přinášeli příběhy oslavující nadšení, zápal pro sport a kamarádství hráčů a fanoušků týmů z místních soutěží po celém světě. #WeDealInReal.

Ikony ragby nehrají pouze před 80 000 burácejícími fanoušky. Skutečné hvězdy hrají na zablácených hřištích, za deště i na slunci, obklopeni přáteli a povzbuzováni několika neúnavnými místními diváky (a jejich psy). My v Land Rover se domníváme, že každý místní klub má svůj jedinečný příběh. Příběh, v jehož vyprávění je chceme podpořit.

Proto jsme místním klubům poskytli pódium, z něhož bude jejich hlas slyšet po celém světě. Prohledali jsme svět, abychom zveřejnili příběhy z nejnižších ragbyových soutěží, které ztělesňují hodnoty vášnivého zapálení pro hru, kamarádství, zábavy a sportovního chování, tvořící živoucí základ tohoto sportu.

Tyto příběhy, fascinující i inspirující, hřející u srdce i veselé, odhalují skutečného ducha této hry. #WEDEALINREAL

#WEDEALINREAL

Jsem velmi hrdý na dobu, kdy jsem působil v klubu Preston Grasshoppers. Hovořím stejně často o svém debutu v týmu Preston Grasshoppers 4th XV, kdy jsem hrál se svým tátou v zadní řadě, jako o ragbyovém mistrovství světa.

WILL GREENWOOD, MBE AMBASADOR ZNAČKY LAND ROVER

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.