LAND ROVER A VIRGIN GALACTIC ODHALILY NOVOU KOSMICKOU LOĎ

Společnosti Land Rover a Virgin Galactic oznámily vzrušující historickou událost, při níž Range Rover Autobiography přivezl na světlo světa novou kosmickou loď na letišti Mojave Air And Space Port.

Debut nové kosmické lodi Spaceship je oslavou úsilí a ambicí dvou průkopnických značek a symbolizuje nepřetržité snahy o posouvání hranic v oblastech cestování a dobrodružství pro příští generace.

Toto je významný milník pro Virgin Galactic a jsme hrdí, že se na něm můžeme podílet. Sdílíme stejnou dlouhodobou vizi založenou na investicích do inovativního designu a techniky, abychom se dostali dál a dosáhli víc.

MARK CAMERON GLOBÁLNÍ ŘEDITEL PRO OBLAST BRAND EXPERIENCE, LAND ROVER
DEBUT KOSMICKÉ LODI

Majitelé letenek a hosté společnosti Virgin Galactic sledovali, jak Sir Richard Branson za volantem vozu Range Rover Autobiography přivezl na světlo světa novou kosmickou loď VSS Unity o hmotnosti 7,3 tuny.

PODPŮRNÁ VOZIDLA

Flotila vozů Land Rover na základně v poušti Mojave je pro tým a astronauty Virgin Galactic cennou pomocí.

DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

Land Rover a Virgin Galactic spolupracují na řadě vzdělávacích programů STEM, jejichž cílem je nadchnout současnou mládež pro kariéru ve strojírenských a technických odvětvích.

BEZKONKURENČNÍ SCHOPNOSTI PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

Range Rover Autobiography oslavil v roce 2015 své 21. výročí. Tato vrcholná verze modelové řady Range Rover představuje dokonalou kombinaci schopností a luxusu.

NENUCENĚ VYROVNANÝ V KAŽDÉ SITUACI

Range Rover Autobiography

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.