LAND ROVER A VIRGIN GALACTIC ODHALILY NOVOU KOSMICKOU LOĎ

Společnosti Land Rover a Virgin Galactic oznámily vzrušující historickou událost, při níž Range Rover Autobiography přivezl na světlo světa novou kosmickou loď na letišti Mojave Air And Space Port.

Debut nové kosmické lodi Spaceship je oslavou úsilí a ambicí dvou průkopnických značek a symbolizuje nepřetržité snahy o posouvání hranic v oblastech cestování a dobrodružství pro příští generace.

Toto je významný milník pro Virgin Galactic a jsme hrdí, že se na něm můžeme podílet. Sdílíme stejnou dlouhodobou vizi založenou na investicích do inovativního designu a techniky, abychom se dostali dál a dosáhli víc.

MARK CAMERON GLOBÁLNÍ ŘEDITEL PRO OBLAST BRAND EXPERIENCE, LAND ROVER
DEBUT KOSMICKÉ LODI

Majitelé letenek a hosté společnosti Virgin Galactic sledovali, jak Sir Richard Branson za volantem vozu Range Rover Autobiography přivezl na světlo světa novou kosmickou loď VSS Unity o hmotnosti 7,3 tuny.

PODPŮRNÁ VOZIDLA

Flotila vozů Land Rover na základně v poušti Mojave je pro tým a astronauty Virgin Galactic cennou pomocí.

DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

Land Rover a Virgin Galactic spolupracují na řadě vzdělávacích programů STEM, jejichž cílem je nadchnout současnou mládež pro kariéru ve strojírenských a technických odvětvích.

BEZKONKURENČNÍ SCHOPNOSTI PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

Range Rover Autobiography oslavil v roce 2015 své 21. výročí. Tato vrcholná verze modelové řady Range Rover představuje dokonalou kombinaci schopností a luxusu.

NENUCENĚ VYROVNANÝ V KAŽDÉ SITUACI

Range Rover Autobiography

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.