Britský klub Racal Decca RFC hraje od roku 1959 s jedním týmem, v němž společně působí hráči všech věkových kategorií a úrovní zkušeností, které spojuje jedna věc: láska k ragby.


Chtěli jsme na globální scénu uvést nejmenší klub na světě. Pozvali jsme proto některá z nejzvučnějších jmen světového ragby, aby si jejich nositelé při zápase podali ruce s hráči z klubu, který se pohybuje v nejnižším patře ragbyového sportu.


Mistr světa v ragby z roku 2003 Jonny Wilkinson převzal úkol zajistit kopací podložky, bývalý reprezentant Austrálie Matt Giteau měl na starost nahuštění míče a součaný hráč Anglie Mike Brown zajišťoval přísun pitné vody. Jinde byli po ruce Novozélanďan Brad Thorn a Ir Shane Horgan, aby v poločase podávali pomeranče, a angličtí hrdinové Sir Clive Woodward a Will Greenwood měli plamenné týmové proslovy před členy klubu Racal Decca a jejich soupeři z klubu Streatham-Croydon 3rds. Tým Racal Decca podal před hvězdami ragby, na hřišti bičovaném vichřicí s rychlostí větru 80 km/h, houževnatý výkon a zvítězil poměrem 32:15.


Tento zápas vrátil ragbyové hvězdy ve vzpomínkách do dávné minulosti a hráčům, jako je Horgan, připomněl jejich začátky v nejnižších soutěžích ragby. „[Místní zápasy] přivádějí člověka zpátky do doby, kdy začínal a hrál z lásky k této hře,“ řekl Horgan. „Tady se pro ragby žije a umírá.“


V podpoře nejnižších ragbyových soutěží pokračujeme v roce 2015 a budeme ji poskytovat i v dalších letech. #WeDealInReal

NEJMENŠÍ RAGBYOVÝ KLUB NA SVĚTĚ

Dnešní den byl pro mě a všechny zúčastněné hráče fantastickou a radostnou připomínkou skutečné povahy této hry. Byl to skvělý zážitek pomoci těmto dvěma speciálním týmům a odměnit je.

BRYAN HABANA RAGBYOVÝ HRÁČ Z JIŽNÍ AFRIKY

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.