Britský klub Racal Decca RFC hraje od roku 1959 s jedním týmem, v němž společně působí hráči všech věkových kategorií a úrovní zkušeností, které spojuje jedna věc: láska k ragby.


Chtěli jsme na globální scénu uvést nejmenší klub na světě. Pozvali jsme proto některá z nejzvučnějších jmen světového ragby, aby si jejich nositelé při zápase podali ruce s hráči z klubu, který se pohybuje v nejnižším patře ragbyového sportu.


Mistr světa v ragby z roku 2003 Jonny Wilkinson převzal úkol zajistit kopací podložky, bývalý reprezentant Austrálie Matt Giteau měl na starost nahuštění míče a součaný hráč Anglie Mike Brown zajišťoval přísun pitné vody. Jinde byli po ruce Novozélanďan Brad Thorn a Ir Shane Horgan, aby v poločase podávali pomeranče, a angličtí hrdinové Sir Clive Woodward a Will Greenwood měli plamenné týmové proslovy před členy klubu Racal Decca a jejich soupeři z klubu Streatham-Croydon 3rds. Tým Racal Decca podal před hvězdami ragby, na hřišti bičovaném vichřicí s rychlostí větru 80 km/h, houževnatý výkon a zvítězil poměrem 32:15.


Tento zápas vrátil ragbyové hvězdy ve vzpomínkách do dávné minulosti a hráčům, jako je Horgan, připomněl jejich začátky v nejnižších soutěžích ragby. „[Místní zápasy] přivádějí člověka zpátky do doby, kdy začínal a hrál z lásky k této hře,“ řekl Horgan. „Tady se pro ragby žije a umírá.“


V podpoře nejnižších ragbyových soutěží pokračujeme v roce 2015 a budeme ji poskytovat i v dalších letech. #WeDealInReal

NEJMENŠÍ RAGBYOVÝ KLUB NA SVĚTĚ

Dnešní den byl pro mě a všechny zúčastněné hráče fantastickou a radostnou připomínkou skutečné povahy této hry. Byl to skvělý zážitek pomoci těmto dvěma speciálním týmům a odměnit je.

BRYAN HABANA RAGBYOVÝ HRÁČ Z JIŽNÍ AFRIKY

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.