Land Rover vybral s pomocí legendárních hráčů ragby, ambasadorů a ragbyových klubů z celého světa 96 šťastných mladíků, kteří ztělesňují ducha nejnižších úrovní ragbyových soutěží, aby byli oficiálními maskoty na Mistrovství světa v ragby 2015.


Děti ve věku 7 až 13 let se zúčastnily konkurzů, v nichž demonstrovaly, jak sdílejí vášeň a hrdost, která je životní mízou ragby už od nejnižších soutěží. Nadšení vítězové byli za svá vášnivá vystoupení na konkurzech odměněni obrovským překvapením, protože je navštívili jejich ragbyoví hrdinové a osobně je informovali o tom, že zvítězili.

MASKOTI

Pro mladíky je to jedinečná životní příležitost být v samotném centru dění největší akce v ragbyovém kalendáři. Není větší pocty, než vyjít v rámci zápasu mistrovství světa v ragby na hřiště a reprezentovat svou zemi, takže pro šťastné maskoty, kteří byli vybráni, to bude skutečně nezapomenutelný zážitek.

LEWIS MOODY VÍTĚZ MISTROVSTVÍ SVĚTA V RAGBY V ANGLII

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.