Land Rover vybral s pomocí legendárních hráčů ragby, ambasadorů a ragbyových klubů z celého světa 96 šťastných mladíků, kteří ztělesňují ducha nejnižších úrovní ragbyových soutěží, aby byli oficiálními maskoty na Mistrovství světa v ragby 2015.


Děti ve věku 7 až 13 let se zúčastnily konkurzů, v nichž demonstrovaly, jak sdílejí vášeň a hrdost, která je životní mízou ragby už od nejnižších soutěží. Nadšení vítězové byli za svá vášnivá vystoupení na konkurzech odměněni obrovským překvapením, protože je navštívili jejich ragbyoví hrdinové a osobně je informovali o tom, že zvítězili.

MASKOTI

Pro mladíky je to jedinečná životní příležitost být v samotném centru dění největší akce v ragbyovém kalendáři. Není větší pocty, než vyjít v rámci zápasu mistrovství světa v ragby na hřiště a reprezentovat svou zemi, takže pro šťastné maskoty, kteří byli vybráni, to bude skutečně nezapomenutelný zážitek.

LEWIS MOODY VÍTĚZ MISTROVSTVÍ SVĚTA V RAGBY V ANGLII

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.