SPONZORSTVÍ

LAND ROVER BAR

Značka Land Rover podporuje jachting již od roku 1988. Mimo jiné i proto, že se jedná o vzrušující sport, který nabízí velkolepé souboje a úžasnou podívanou. V letošním roce uzavřela značka Land Rover partnerství s týmem Ben Ainslie Racing (Land Rover BAR), aby společně usilovali o získání 35. Poháru Ameriky v roce 2017.

ŠKOLA JACHTINGU

Land Rover vás ve spolupráci s Asociací lodních tříd RS a společnosti ProYachting seznámí s jízdou na moderních plachetnicích a katamaránech v atraktivní lokalitě lipenské přehrady. Pokud je vaším snem sportovní jachting, svěřte se do rukou zkušených jachtařů.

JACHTAŘSKÉ ZÁVODY EXTREME SAILING

Extreme Sailing Series™ nabízí vzrušující podívanou na tvrdé souboje. Land Rover se stal v roce 2013 hlavním partnerem tohoto seriálu jachtařských závodů a vrátil se tak zpátky do světa jachtingu. Mark Cameron, Global Experiential Director, k tomuto ideálnímu spojení poznamenal: „Stejně jako vysokovýkonný katamarán není ‚normální lodí‘, tak ani my nevyrábíme ‚normální‘ vozy.“

RED BULL EXTREME SAILING TEAM

Red Bull Extreme Sailing Team nasazuje do závodů v nádherných lokalitách po celém světě nejmodernější vícetrupé lodě pod vedením dvojnásobného zlatého olympijského medailisty Romana Hagary. Land Rover poskytuje jako oficiální automobilový partner několik vozidel, která přepravují tým a vybavení a podporují tak úsilí týmu o zisk titulu Extreme Sailing Series™.

/

Mistrovství světa v ragby 2019

V roce 2019 budou nejlepší hráči ragby bojovat o nejcennější trofej na mistrovství světa v ragby v Japonsku. My v Land Rover jsme však přesvědčeni o tom, že srdcem a duší skutečného ragby je neochvějná vášeň všech hráčů, klubů a fanoušků pro tuto hru od nejnižších soutěží. Toto přesvědčení označujeme #WeDealInReal.

/

JEZDECTVÍ

Jezdecké soutěže prověřují dovednosti, odvahu, sílu a partnerství. Land Rover podporuje již desítky let soutěže a jezdce nejvyšší úrovně. V globálním měřítku sponzorujeme Světové jezdecké hry 2014 (Alltech FEI World Equestrian Games 2014), které zahrnují osm disciplín, a seriál akcí British Polo Day, které prezentují britský luxus a tradice po celém světě.

/

SPOLEČNÁ VÁŠEŇ PRO DOBRODRUŽSTVÍ

SPOLEČNÁ VÁŠEŇ PRO DOBRODRUŽSTVÍ

VIRGIN GALACTIC

Tento měsíc přinesl vzrušující historickou událost v partnerství společností Virgin Galactic a Land Rover. Sledujte, jak Range Rover Autobiography přiváží na světlo světa novou kosmickou loď Virgin Galactic Spaceship na letišti Mojave Air And Space Port.

/
LAND ROVER EXPERIENCE
ZJISTĚTE VÍCE
AMBASADOŘI
ZJISTĚTE VÍCE
ADVENTURE TRAVEL
ZJISTĚTE VÍCE
NOVINKY
ZJISTĚTE VÍCE

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.