SPONZORSTVÍ

Mistrovství světa v ragby 2019

V roce 2019 budou nejlepší hráči ragby bojovat o nejcennější trofej na mistrovství světa v ragby v Japonsku. My v Land Rover jsme však přesvědčeni o tom, že srdcem a duší skutečného ragby je neochvějná vášeň všech hráčů, klubů a fanoušků pro tuto hru od nejnižších soutěží. Toto přesvědčení označujeme #WeDealInReal.

/

JEZDECTVÍ

Jezdecké soutěže prověřují dovednosti, odvahu, sílu a partnerství. Land Rover podporuje již desítky let soutěže a jezdce nejvyšší úrovně. V globálním měřítku sponzorujeme Světové jezdecké hry 2014 (Alltech FEI World Equestrian Games 2014), které zahrnují osm disciplín, a seriál akcí British Polo Day, které prezentují britský luxus a tradice po celém světě.

/

SPOLEČNÁ VÁŠEŇ PRO DOBRODRUŽSTVÍ

SPOLEČNÁ VÁŠEŇ PRO DOBRODRUŽSTVÍ

VIRGIN GALACTIC

Tento měsíc přinesl vzrušující historickou událost v partnerství společností Virgin Galactic a Land Rover. Sledujte, jak Range Rover Autobiography přiváží na světlo světa novou kosmickou loď Virgin Galactic Spaceship na letišti Mojave Air And Space Port.

/
LAND ROVER EXPERIENCE
ZJISTĚTE VÍCE
AMBASADOŘI
ZJISTĚTE VÍCE
ADVENTURE TRAVEL
ZJISTĚTE VÍCE
NOVINKY
ZJISTĚTE VÍCE

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.