NEJVĚTŠÍ JEZDECKÁ AKCE
NA SVĚTĚ

Land Rover sponzoroval Světové jezdecké hry 2014 (Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014) ve francouzské Normandii.

Jako dlouhodobý sponzor jezdeckého sportu po celém světě byl Land Rover hrdým sponzorem letošního ročníku světových jezdeckých her, který se uskutečnil ve francouzské Normandii. Světové jezdecké hry jsou pořádány každé čtyři roky, střídavě s olympijskými hrami, a bezpochyby jsou největší jezdeckou akcí na světě.

Dostihy přes vodní příkopy ve francouzské Normandii


Podpora jezdeckých her značkou Land Rover zahrnuje poskytování vozidel, jakož i aktivity pro zákazníky a diváky v místech jednotlivých soutěží. Jezdecké hry přitáhly pozornost 500 000 diváků, kteří sledovali nejlepší sportovce ze 76 různých zemí soutěžící v osmi oficiálních disciplínách Mezinárodní jezdecké federace FEI (Fédération Equestre Internationale).Jezdec na koni pod obloukem s vozidly Land Rover.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.