NEJVĚTŠÍ JEZDECKÁ AKCE
NA SVĚTĚ

Land Rover sponzoroval Světové jezdecké hry 2014 (Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014) ve francouzské Normandii.

Jako dlouhodobý sponzor jezdeckého sportu po celém světě byl Land Rover hrdým sponzorem letošního ročníku světových jezdeckých her, který se uskutečnil ve francouzské Normandii. Světové jezdecké hry jsou pořádány každé čtyři roky, střídavě s olympijskými hrami, a bezpochyby jsou největší jezdeckou akcí na světě.

Dostihy přes vodní příkopy ve francouzské Normandii


Podpora jezdeckých her značkou Land Rover zahrnuje poskytování vozidel, jakož i aktivity pro zákazníky a diváky v místech jednotlivých soutěží. Jezdecké hry přitáhly pozornost 500 000 diváků, kteří sledovali nejlepší sportovce ze 76 různých zemí soutěžící v osmi oficiálních disciplínách Mezinárodní jezdecké federace FEI (Fédération Equestre Internationale).Jezdec na koni pod obloukem s vozidly Land Rover.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 jsou hodnoty získané rámci cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty NEDC. Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování.