AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

RANGE ROVER V MODELOVÉM ROKU 2017 –
JEŠTĚ VÍC VÝKONU, TECHNIKY A PŘITAŽLIVOSTI

Refinement, luxury and capability for Range Rover
  • V základech vysoké výkonnosti a komfortu modelu Range Rover leží řada technologických novinek.
  • Na palubu vozu se dostaly inovativní poloautonomní systémy: rozšířený asistent pro jízdu s přívěsem a inteligentní omezovač rychlosti.
  • Nejlepší konektivitu a zábavu přináší infotainmentový systém InControl Touch Pro s 10,2" velkou dotykovou obrazovkou.
  • Bezpečnou jízdu na každém povrchu zajišťují technologické novinky „ All-Terrain Info Centrum“ a asistent kontrolovaného rozjezdu „Low Traction Launch“.
  • Prodej odstartuje v letošní zimě, ceny začínají na úrovni 2 678 335 Kč vč. DPH.


Gerry McGovern, ředitel designu značky Land Rover:
Od svého uvedení na trh před 46 lety převzal Range Rover roli celosvětového průkopníka na trhu luxusních SUV a jeho stylový design patří k nejsilnějším stránkám modelu. S nynější řadou úprav a vylepšení zdůrazňuje Range Rover svůj protagonismus coby ultimativní luxusní SUV. Zákazníkům Range Rover nabízíme o stupeň větší výběr, o stupeň více techniky a ještě vyšší výkon:
Range Rover je i nadále třída sama pro sebe.
"

V modelovém roce 2017 doplnila program Range Rover celá řada inovativních technologických novinek, které již v tuto chvíli kladou částečné základy pro budoucí plně autonomní jízdu.

O další pozoruhodnost v interiéru vozů Range Rover generace 2017 se zasloužil systém InControl Touch Pro: Vysoce moderní informační a zábavní systém vyvinutý společností Jaguar Land Rover se ovládá pomocí 10palcové dotykové obrazovky s technologií „Dual View“ mimo jiné i zoomováním špetkou, jak je známe z tabletu. Další vlastností systému jsou volně konfigurovatelné domovské stránky, vylepšená satelitní navigace a přímý přístup k oblíbeným aplikacím.

Mezi inovace modelu Range Rover patří například rozšířený asistent pro jízdu s přívěsem, jemuž se podařilo o poznání zjednodušit jízdu vzad s připojeným přívěsem, nebo třeba inteligentní omezovač rychlosti, který na základě údajů ze systému rozpoznávání dopravního značení automaticky přizpůsobuje aktuální rychlost jízdy.

K moderním asistenčním systémům modelu Range Rover se řadí i asistent pozornosti řidiče a asistent sledování slepého úhlu: začne-li řidič nedopatřením křížit cestu vozidlu ve slepém úhlu svého zpětného zrcátka, asistent svede autonomně Range Rover do jeho původního jízdního pruhu.

Range Rover dával i doposud na výběr z téměř nekonečného množství možností, jak na míru přizpůsobit vůz osobnímu vkusu majitele volbou barev, materiálů a prvků výbavy na přání. Útvar Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations nyní rozsah možností individualizace pozvedl na ještě vyšší úroveň.

Program modelového roku rozšířilo 19 nových odstínů karoserie. Metalické a ještě hodnotnější perleťové laky jsou všechny dostupné ve vysokém lesku anebo s hedvábně matným povrchem. Paleta barev karoserie sahá od klasických tónů až po svěží módní odstíny, od hluboce černé po zářivě červenou: perfektní vzhled pro luxusní SUV z Velké Británie, jaký nemá srovnání.

Zahájení prodeje a ceny

Range Rover modelový rok 2017 lze již nyní objednávat za cenu od 2 678 335 Kč včetně DPH, špičková verze SVAutobiography Dynamic je dostupná od 4 605 986 Kč vč. DPH. První vozy se objeví v showroomech autorizovaných prodejců koncem listopadu, ve stejnou dobu budou zahájeny i první dodávky zákazníkům.

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82911

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční