Range Rover SV Coupé je zhmotněním moderní designové filozofie značky a oslavou jedinečného rodu Range Rover. Každý z vozů limitované edice je ve své třídě jedinečný: ručně sestavený a řemeslně dokončený útvarem Special Vehicle Operations. Každá jeho součást je do posledního detailu promyšlená.

Spojením nekvalitnějších materiálů, poutavých detailů a barev karoserie dle nejosobnějších představ klienta tvoříme vůz s jasnou sběratelskou hodnotou. Oficiální světová premiéra modelu Range Rover SV Coupé proběhne 6. března 2018 na ženevském autosalonu.

Vítejte ve výjimečnosti.

ZJIŠTĚTE VÍCE

INFORMUJTE MĚ O NOVINKÁCH

Range Rover SV Coupé nesporně vyvolá nejpříznivější ohlas a zajistí si postavení sběratelského vozidla. Aby Vám žádná novinka neušla, zaregistrujte se prosím níže.

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

Special Vehicle Operations (SVO) je kompetenční středisko naší značky. Každý z našich modelů povznáší na nejvyšší míru luxusu, výkonu a jízdních schopností.
Zjistěte více o SVO. Právě teď.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.