AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

NOVÝ TOP MODEL RANGE ROVER

Nová špičková verze SVAutobiography Dynamic představuje výkonově nejsilnější sériově vyráběný Range Rover. Přepracovaný pětilitrový osmiválec o výkonu 405 kW (550 k) v minulosti nasazený v modelu Range Rover Sport SVR se stará o stavovsky přiměřený pohon a pořádnou pozornost. Motor je nově vyladěn speciálně pro nový top model Range Rover. Výkonný stroj vozů Range Rover SVAutobiography Dynamic přináší obdivuhodný maximální točivý moment 680 Nm a z nuly na sto zrychlí přesně za 5,4 sekundy. Ve spolupráci s osmistupňovou automatickou převodovkou značky ZF obstarává motor V8 ty nejlepší hodnoty výkonu a plynulé přechody z jednoho rychlostního stupně na druhý.

Také v oblasti luxusu a pohodlí zaznamenává interiér nového modelu Range Rover SVAutobiography Dynamic nové výškové rekordy. Čalounění sedadel v prošívané kůži s kosočtvercovým dezénem, doplněné kontrastním štepováním švů, lze objednat v celkem čtyřech exkluzivních barevných kombinacích. Stejně jako čalounění stropu perforovanou kůží jsou barevná provedení interiéru výrazem nejvybranějšího luxusu. Přístrojová deska a obložení dveří nesou dekorativní doplňky v černém klavírovém laku Grand Black, na dveřích ho doplňuje elegantní červená bordura. Řadu prvků interiéru sjednocuje exkluzivní vroubkovaný dezén – patří k nim např. otočný volič převodovky Drive Select, tlačítko Start/Stop nebo orámování pedálových nášlapů. Symbolem dynamického charakteru nového modelu jsou i červeně eloxované páčky manuálního řazení na volantu, zařazené do všech modelových variant s výjimkou vozů s interiérem čalouněným kůží v odstínu Tan. Všestranně ušlechtilý dojem nového modelu Range Rover SVAutobiography Dynamic završuje příručka k vozidlu vázaná v kůži v odstínu odpovídajícím barevnému konceptu interiéru.

INTRODUCING THE NEW RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC

Rovněž při pohledu zvenku je nová top verze modelu Range Rover s exkluzivními prvky naprosto nezaměnitelná. Kontrastní detaily v tmavé povrchové úpravě Graphite Atlas zdobí boční výdechy, přední nárazník, dekorativní lištu na nárazníku i lištu na víku zavazadlového prostoru, v Graphite Atlas se zaskví také nápisy Range Rover. Zákazník má na výběr různé styly lehkých slitinových kol o rozměrech 21" a 22", tři designy kol jsou navíc vyhrazeny exkluzivně pro tuto modelovou variantu. Jako špičkový Range Rover se nový SVAutobiography Dynamic nadále dodává s markantními brzdovými třmeny v červené barvě, technologie brzd nese rukopis specialisty v oboru, firmy Brembo.

V rámci vývoje modelu věnoval útvar SVO Jaguar Land Rover zevrubnou pozornost podvozku nového modelu Range Rover SVAutobiography Dynamic. Novým vyladěním čepu nápravy, ramen, odpružení a tlumičů se konstruktérům podařilo navodit jemně vytárovanou rovnováhu mezi požadavky na výkon a pohodlí. K optimalizované agilitě špičkového modelu přispívá také o osm milimetrů nižší světlá výška vozidla.

Na palubu nového modelu Range Rover SVAutobiography Dynamic se dostaly i dvě vysoce moderní technologie zajišťující vylepšené chování karoserie. První z nich je aktivní systém vyrovnávání náklonu Dynamic Response, zlepšující ovladatelnost a jízdní komfort vozu minimalizací náklonu karoserie v zatáčkách. Odděleným ovládáním přední a zadní nápravy zvyšuje agilitu při nízkých rychlostech, zlepšuje stabilitu za vyšších rychlostí a dodává preciznost řízení. Druhou ze zmíněných technologií je systém adaptivní dynamiky. Inteligentní řízení podvozku 500 krát za sekundu monitoruje pohyby vozidla a svými reakcemi na jízdní povely a na změny v kvalitě terénu zprostředkovává očekávané vlastnosti vozu Range Rover v oblasti komfortu a výkonu.

O nezaměnitelný výraz silou překypujícího vozidla se starají i čtyři koncovky výfukového systému Range Rover SVAutobiography Dynamic ve vysokém lesku. Výrazný vzhled koncovek doprovází samozřejmě i odpovídající zvuková kulisa.

Mark Stanton, ředitel útvaru Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations:
„Tým SVO navrhl nový Range Rover SVAutobiography Dynamic s cílem umožnit řidiči ještě aktivnější zážitek z jízdy. Model představuje ultimativní spojení síly výkonu s komfortem vozu Range Rover: To je jedinečná kombinace v modelovém programu.“

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82911

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční