AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

LUXUSNÍ LAND ROVER DISCOVERY SPORT NA VLASTNÍ OČI

3. ZÁŘÍ 2014

Značka Land Rover představila nový model Discovery Sport, jedno z nejvšestrannějších a nejschopnějších kompaktních SUV. Tento vůz je prvním zástupcem nové modelové řady Discovery. Přináší uspořádání sedadel 5+2 a nepřekračuje rozměry stávajících pětimístných prémiových SUV. Bezpečnost zajišťuje airbag pro chodce, autonomní nouzové brzdění a karoserie, která využívá ultrapevnou ocel a lehký hliník. To představuje jen zlomek vyspělé výbavy dostupné v Discovery Sport, která dále zahrnuje Head-Up-Display, zcela nový multimediální systém s osmipalcovým dotykovým displejem a sklopná a posuvná sedadla druhé řady, která umožňují maximální konfigurovatelnost interiéru. Do prodeje pak půjde Discovery Sport na začátku roku 2015.

Vůz Discovery Sport bude vybaven řadou přeplňovaných čtyřválcových zážehových a vznětových motorů. Jak celohliníkový zážehový motor Si4 o objemu 2,0 litru, tak přeplňovaný vznětový motor o objemu 2,2 litru, jsou vybaveny systémem       stop-start, vysokotlakým přímým vstřikováním paliva, komponenty s nízkým třením a inteligentním rekuperačním dobíjením. V roce 2015 doplní tuto řadu vysoce účinný přeplňovaný vznětový motor ED4 s emisemi 119 g/km* CO2. K dispozici jsou devítistupňová samočinná a šestistupňová přímo řazená převodovka, společně s možností pohonu dvou nebo čtyř kol.


3rd September x2

Land Rover společně s digitálním uvedením nového modelu Discovery Sport, uskutečněným na kosmodromu Spaceport America v Novém Mexiku v USA, také spustil soutěž Land Rover Galactic Discovery. Čtyři přátelé mají možnost vyhrát cestu do vesmíru s partnerem Land Roveru, společností Virgin Galactic. Digitální soutěž probíhá na stránkách http://www.landrover.com/gotospace.

Interiér Discovery Sport byl navržen především s důrazem na zákazníka. Nabízí vysoce kvalitní materiály a výraznou vertikální grafiku středového panelu, který odráží prémiový design exteriéru. Zatímco stěžejní vlastnost modelu Discovery, tedy jeho všestrannost, je patrná všude. Řešení úložných prostor je integrováno do interiéru a specifikovat lze až čtyři 12V zásuvky a šest dobíjecích USB portů pro všechny tři řady sedadel. To umožňuje současné nabíjení několika elektronických zařízení najednou.

Díky řadě vylepšení mohl vůz Discovery Sport poprvé zavést variabilní uspořádání sedadel 5+2 do třídy kompaktních prémiových SUV. Zcela nová víceprvková zadní náprava zaručuje nejen výbornou dynamiku jízdy, ale poskytuje také velký a flexibilní prostor v interiéru za druhou řadou sedadel.

Zadní náprava v kombinaci se zavěšením s dlouhým zdvihem rovněž zajišťuje, že vůz Discovery Sport je na silnici pohodlný, kultivovaný a má výborné jízdní vlastnosti. Zároveň však ponechává široké terénní schopnosti. S nájezdovými a přechodovým úhlem 25, 31 a 21 stupňů, systémem Terrain Response® a výškou brodivosti 600 mm nabízí Discovery Sport obdivuhodné schopnosti v jakýchkoliv podmínkách. Tento model bude vyráběn ve výrobním závodě společnosti Land Rover v Halewoodu nedaleko Liverpoolu. Do prodeje půjde začátkem roku 2015 a bude nabízen společně se stávajícím sedmimístným Land Roverem Discovery na více než 170 trzích po celém světě.

* V závislosti na homologaci
** € 32.410,-, price in CZK based on exchange rate 28:1 CZK:€

Více informací naleznete na www.media.landrover.com Facebook: https://www.facebook.com/landrover Twitter: @LandRover Instagram: LANDROVER #READYTODISCOVER

Pro více informací prosím kontaktujte:

Olga Veselá
PR Consultant
Grayling Czech Republic
tel.: +420 224 251 555
olga.vesela@grayling.com

Dieter Platzer
PR Manager
Jaguar Land Rover Austria/Czech Republic
tel.: +43 662 2121-693
dplatzer@landrover.com

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82911

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční