AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

ICON: VÝJIMEČNÁ KNIHA O LAND ROVERU DEFENDERU A MODELECH SERIES

ICON
  • Kniha Icon se podrobně věnuje Land Roveru Defenderu a vozům Series a vychází přesně 69 let od světové premiéry původního Land Roveru. Ta proběhla na automobilovém veletrhu v Amsterdamu 30. dubna 1948. 
  • Toto vydání obsahuje dosud nezveřejněné fotografie, exkluzivní rozhovory a nově zhotovené umělecké předměty, která detailně mapují historii těchto ikonických vozů s pohonem všech kol. 
  • Předmluvu napsal světoznámý moderátor a zákazník Land Roveru Richard Hammond z TV pořadu The Grand Tour. 
  • Kompletní sbírka příběhů vozů Series a Defender bude k dostání již v červenci v kvalitní tvrdé vazbě za 1500 Kč*. 


Whitley/Praha, 30. dubna 2017 – Dnes přesně před 69 lety se zrodila legenda. Na veletrhu automobilů v Amsterdamu se světu představil první Land Rover. V následujících sedmi desetiletích se tento off-road dostal do všech koutů světa a stal se součástí automobilové historie.

Všichni od Land Roveru už začínají odpočítávat dny do oslavy 70. výročí, které připadá na 30. dubna 2018. Pro všechny milovníky Defenderu po celém světě si proto tato značka připravila malý dárek. Icon je oficiální kniha, která se detailně věnuje modelům Series a Defender. Na pulty dorazí v červenci. Tato kniha v tvrdé vazbě obsahuje legendární expedice, humanitární projekty a dobrodružství, na nichž se podílely tyto neskutečné stroje spolu s lidmi, kteří se podíleli na jejich vzniku.

Sběratelský kousek bude k dostání v autorizovaných dealerstvích značky Land Rover a vybraných knihkupectvích. V tomto vydání naleznete také archivní snímky, reportáže z první ruky a exkluzivní rozhovory s lidmi, kteří stojí za ikonou s pohonem 4x4, včetně zaměstnanců výrobní linky, významných zákazníků a vedoucích pracovníků automobilky.

ICON

Proč je Defender tak výjimečný, vysvětlil i tým odpovědný za jeho příští generaci, šéfdesignér Gerry McGovern a výkonný ředitel produktového inženýrství Nick Rogers. 

Modely Series a Defender si během uplynulých 69 let oblíbili politici, celebrity a dokonce i členové královské rodiny. Své zážitky tak v knize sdílí i tyto známé osobnosti. Předmluvu napsal slavný moderátor a zákazník Land Roveru Richard Hammond z TV pořadu The Grand Tour. O své příběhy se podělili i světoznámý dobrodruh a hlasatel Bear Grylls nebo legenda světa módy Ralph Lauren. 

Icon má více než deset kapitol, přes 200 stran a zachycuje podstatu modelů Series i Defender prostřednictvím samotných vozů a lidí, kteří je v posledních 69 let milovali, řídili a spoléhali na ně.

* Doporučená prodejní cena, konečná cena závisí na červencovém kurzu v České republice. Doporučená prodejní cena ve Velké Británii je 50 liber. 

**Změny v textu vyhrazeny

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82911

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční