AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

OSLAVA LEGENDY: V ZÁVODĚ V SOLIHULLU SJELY Z LINKY POSLEDNÍ VOZY LAND ROVER DEFENDER

Značka Land Rover dnes oslavila 68 let od svého vzniku. K tomuto datu také sjely z výrobní linky slavného závodu v Solihullu poslední vozy Defender.

Při této příležitosti se ve slavném závodě v Solihullu sešlo více než 700 stávajících i bývalých zaměstnanců, kteří se přišli podívat na přehlídku těch nejdůležitějších vozů v historii modelu Defender, včetně prvního předvýrobního prototypu „Huey“ Series I.

Součástí oslavy byl i průvod kolem závodu v Solihullu čítající 25 jedinečných vozidel, které do historie modelu Defender vepsaly nesmazatelnou stopu, vedený zcela posledním Defenderem, který sjel z výrobní linky – Defender 90 Station Wagon v odstínu zelená Aintree. V tomto výrobním závodě se původní vozy Land Rover Series a Defender vyráběly bez přestávky po dobu 68 let.

Na počest oslav bohaté historie modelu Defender byli jeho fanoušci požádáni, aby prostřednictvím online platformy „Defender Journeys“ nahráli ty nejpamětihodnější cesty podniknuté s vozy Land Rover Series a Defender. Dnes ohlášená online platforma bude sloužit jako „digitální album“, které bude shromažďovat mnoho vzrušujících dobrodružství s využitím funkce online mapy. Návštěvníci si budou moci prohlížet a sdílet nezapomenutelné cesty z minulosti a samozřejmě přidávat své vlastní.

V den ukončení výroby stávajícího modelu Defender rovněž Land Rover oznámil spuštění nového programu renovace historických vozů Heritage Restoration Programme.

Na místě stávající výrobní linky v Solihullu bude spuštěn nový program, v rámci kterého bude tým odborníků – z nichž někteří budou převedeni ze stávající výrobní linky modelu Defender – pracovat na renovaci vozů Land Rover Series, které se do závodu sjedou z celého světa. Prodej těchto vozů začne v červenci 2016.

Doktor Ralf Speth, generální ředitel společnosti Jaguar Land Rover, řekl: „Defender a jeho předchůdci Land Rover Series mají jedinečnou a vzácnou vlastnost: díky emocím, které vzbuzují, spojují lidi po celém světě. Dnes oslavujeme báječné příběhy a vzpomínky, ve kterých tyto vozy za všechny ty roky figurovaly, zejména u našich zaměstnanců. Pro Defender to ale není konečná. Máme za sebou skvělou minulost, a můžeme se těšit na báječnou budoucnost.“

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82911

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční