WINTER DRIVING

WINTER DRIVING – TRÉNINK SUVERENITY

Perfektní jízdy s vozy, které jsou na sněhu ve svém živlu


Za každé situace, především v zimních podmínkách, správně, uvolněně a pohotově zareagovat – atributy suverénního a jistého ovládání vozu. A právě teď je ta vhodná doba k tréninku – Land Rover Winter Driving čeká na Vás!


V tomto kurzu rozvijíte v praxi přesně ty dovednosti, které potřebujete, abyste si mohli bez starostí užívat jízdu na sněhu a ledu. A to ve spolupráci se speciálními Land Rover technologiemi: bezpečnostními a elektronickými asistenčními systémy, které naleznete pouze v našich vozech. 


Image-winter-driving


Profesionál vzdělává opět profesionála 


Land Rover speciálně vyškolení instruktoři Vás zasvětí do optimálního použití všech Land Rover technologií tak, abyste se co nejlépe sehráli se svým vlastním vozem za jakýchkoli podmínek: pohyb vozu na sněhu a ledu s pohonem všech kol, nastavení vzduchového odpružení, optimální využití elektronických systémů a mnoho dalšího.


Driftování a pohádkově zimní krajina


Dopřejte si bezpečnou jízdu na hranici svých možností v jednom ze zimních center bezpečné jízdy v Rakousku. 


Podrobné informace naleznete také v našem Land Rover Winter Driving letáku


Rezervace termínu:

Land Rover Experience Česká republika

Na Úlehli 18

141 00 Praha 4

Česká republika

Land Rover Experience Hotline: +420 732 310 000

E-mail: experience@landrover.cz

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.