WINTER DRIVING

WINTER DRIVING – TRÉNINK SUVERENITY

Perfektní jízdy s vozy, které jsou na sněhu ve svém živlu


Za každé situace, především v zimních podmínkách, správně, uvolněně a pohotově zareagovat – atributy suverénního a jistého ovládání vozu. A právě teď je ta vhodná doba k tréninku – Land Rover Winter Driving čeká na Vás!


V tomto kurzu rozvijíte v praxi přesně ty dovednosti, které potřebujete, abyste si mohli bez starostí užívat jízdu na sněhu a ledu. A to ve spolupráci se speciálními Land Rover technologiemi: bezpečnostními a elektronickými asistenčními systémy, které naleznete pouze v našich vozech. 


Image-winter-driving


Profesionál vzdělává opět profesionála 


Land Rover speciálně vyškolení instruktoři Vás zasvětí do optimálního použití všech Land Rover technologií tak, abyste se co nejlépe sehráli se svým vlastním vozem za jakýchkoli podmínek: pohyb vozu na sněhu a ledu s pohonem všech kol, nastavení vzduchového odpružení, optimální využití elektronických systémů a mnoho dalšího.


Driftování a pohádkově zimní krajina


Dopřejte si bezpečnou jízdu na hranici svých možností v jednom ze zimních center bezpečné jízdy v Rakousku. 


Podrobné informace naleznete také v našem Land Rover Winter Driving letáku


Rezervace termínu:

Land Rover Experience Česká republika

Na Úlehli 18

141 00 Praha 4

Česká republika

Land Rover Experience Hotline: +420 732 310 000

E-mail: experience@landrover.cz

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.