AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

WINTER DRIVING

WINTER DRIVING – TRÉNINK SUVERENITY

Perfektní jízdy s vozy, které jsou na sněhu ve svém živlu


Za každé situace, především v zimních podmínkách, správně, uvolněně a pohotově zareagovat – atributy suverénního a jistého ovládání vozu. A právě teď je ta vhodná doba k tréninku – Land Rover Winter Driving čeká na Vás!


V tomto kurzu rozvijíte v praxi přesně ty dovednosti, které potřebujete, abyste si mohli bez starostí užívat jízdu na sněhu a ledu. A to ve spolupráci se speciálními Land Rover technologiemi: bezpečnostními a elektronickými asistenčními systémy, které naleznete pouze v našich vozech. 


Image-winter-driving


Profesionál vzdělává opět profesionála 


Land Rover speciálně vyškolení instruktoři Vás zasvětí do optimálního použití všech Land Rover technologií tak, abyste se co nejlépe sehráli se svým vlastním vozem za jakýchkoli podmínek: pohyb vozu na sněhu a ledu s pohonem všech kol, nastavení vzduchového odpružení, optimální využití elektronických systémů a mnoho dalšího.Rezervace termínu:

Pro rezervaci a více informací kontaktujte Vašeho prodejce Land Rover

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční