AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

LAND ROVER EXPERIENCE

LAND ROVER EXPERIENCE

VAŠE PŘÍLEŽITOST USEDNOUT ZA VOLANT VOZU LAND ROVER A VYRAZIT DO TERÉNU ZA VZRUŠUJÍCÍ, NÁROČNOU JÍZDOU

Úžasný den. Nejsem si jistá, zda jsem jela s vozem na limitu jeho schopností, ale vím, že jsme se dostali hodně blízko k hranici mých dovedností.

Karyn Reidy

ZÍSKEJTE NOVÉ ZKUŠENOSTI

Nezáleží na tom, jestli je to testovací den nebo luxusní dobrodružná cesta, Land Rover Experience je vždycky o získávání nových zkušeností a zdolávání náročného terénu.

ODVAHA K OBJEVOVÁNÍ

Při jízdě v různých terénních podmínkách si ověříte offroadové vlastnosti vozů Land Rover a zároveň získáte důvěru ve své řidičské schopnosti.

POSOUVÁNÍ LIMITŮ

Vytěžte ze svého vozu Land Rover maximum a zároveň si ověřte rozsah Vašich vlastních schopností.

KVALIFIKOVANÝ VÝKLAD

Pod vedením zkušeného instruktora budete mít možnost prohloubit své řidičské znalosti a dovednosti při jízdě v blátě, do svahu i ze svahu.

LAND ROVER EXPERIENCE

Experience Training

TRÉNINK LAND ROVER EXPERIENCE

Vylepšete své řidičské dovednosti pod odborným vedením a zdokonalte své ovládání vozidla, naučte se lépe překonávat překážky a získejte informace o tom, jak si počínat v různém prostředí včetně vyjíždění a sjíždění strmých svahů, jízdy v bočním náklonu a brodění vodou.

Drive & Fly

DRIVE & FLY

V rámci aktivit Land Rover Experience a ve spolupráci s rakouským automotoklubem ÖAMTC představujeme vůbec poprvé zcela ojedinělý zážitkový program Drive & Fly.

Winter Driving

WINTER DRIVING

Za každé situace, především v zimních podmínkách, správně, uvolněně a pohotově zareagovat – atributy suverénního a jistého ovládání vozu.

PROHLÍDKY ZÁKULISÍ

Oslava modelu Defender

PROHLÍDKA PŘI PŘÍLEŽITOSTI OSLAV MODELU DEFENDER

Koncem roku 2015 bude v Solihullu ukončena výroba kultovního modelu Land Rover Defender. Abychom společně oslavili poslední měsíce jeho výroby, zveme Vás do výrobního závodu Solihull, na jehož proslulé montážní lince, kde probíhá ruční montáž, můžete na vlastní oči spatřit, jak se Defender dopracoval ke svému kultovnímu postavení.

Prohlídka Range Rover VIP v závodě Land Rover Solihull.

RANGE ROVER EXPERIENCE

V závodě Solihull budete přivítáni osobním průvodcem, který Vás provede světem vozů Range Rover. Prohlídka začne v MeridianTM Theatre, odkud Vás řidič odveze k prohlídce nejdůležitějších částí výroby. Prohlídka VIP zahrnuje občerstvení, osobního průvodce a privilegovaný přístup do vyhrazených zón.

Výrobní závod Solihull: Proces výroby modelu Range Rover.

PROHLÍDKA VÝROBNÍHO ZÁVODU SOLIHULL

Zúčastněte se prohlídky výrobního závodu Solihull s průvodcem a nahlédněte za oponu nejmodernějších procesů výroby modelů Range Rover, Range Rover Sport a Discovery. Sledujte důmyslně řízený proces výroby karoserie a zjistěte, jak jsou vozidla dokončována a připravována k předání zákazníkům.

Výrobní závod Halewood: Proces výroby modelu Evoque.

PROHLÍDKA VÝROBNÍHO ZÁVODU HALEWOOD

Zúčastněte se prohlídky výrobního závodu Halewood s průvodcem a na vlastní oči se seznamte s procesem výroby modelu Range Rover Evoque. Sledujte lisování, utěsňování, svařování a montáž panelů karoserie. Poté následuje pozoruhodná montážní linka o délce 3,2 km zakončená kontrolou kvality a přípravou vozidla k expedici zákazníkům.

Konfigurace modelu Range Rover

KONFIGURACE MODELU RANGE ROVER

Během individuálního setkání Vám naši odborníci představí paletu nádherných barev karoserie pro Váš vůz a pomohou Vám vzájemně sladit luxusní kožené čalounění s ozdobným obložením, abyste si mohli vytvořit interiér přesně podle svých představ. Budete mít také privilegovaný přístup do klíčových částí výrobního areálu, v nichž budete moci sledovat, jak vznikají i ostatní vozy.

Více informací získáte na telefonním čísle: +44 (0)121 347 2538

Component Error

  • Component Schema: Ready To Go Bar
  • Component View: ready-to-go-bar
  • Component Id: tcm:285-82962

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční