Turné Land Rover Experience Tour vyrazilo na expedici do České republiky. K dispozici byla celá modelová paleta značek Jaguar a Land Rover. V jejím čele stál nový model Discovery, nejuniverzálnější Land Rover všech dob, následovaný modelem Discovery Sport, naším kompaktním SUV. Eleganci na nejvyšší úrovni představovaly modely Range Rover a Range Rover Sport či náš populární model Range Rover Evoque. Návštěvníci měli také možnost nahlédnout do světa značky Jaguar.

Please enable javascript on your browser.
Land Rover Experience Tour
BRNO

Místo konáníAutomotodrom Brno, Masarykův okruh 201, 664 81 Ostrovačice

Ve středu 12. dubna 2017 se Land Rover Experience Tour zastavila v Brně.

KOPŘIVNICE

Místo konáníZkušební areál Tatra Kopřivnice, Areál Tatry 1450/1, vjezd vrátnicí č. 6, 742 21 Kopřivnice

V sobotu 22. dubna 2017 se Land Rover Experience Tour zastavila v Kopřivnici.

MOST

Místo konáníPolygon Most - Centrum bezpečné jízdy, Hořanská cesta 205, 434 01 Most

V sobotu 29. dubna 2017 se Land Rover Experience Tour zastavila v Mostě.

POHLED DO ZÁKULISÍ

Co může být krásnější než jízda dechberoucími kulisami? Pohled do zákulisí. Udělejte si vlastní představu o bezpočtu nezapomenutelných dojmů z turné LAND ROVER EXPERIENCE TOUR.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.