AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

PROHLÍDKY ZÁKULISÍ

PROHLÍDKY ZÁKULISÍ

MÁTE PŘÍLEŽITOST NAHLÉDNOUT DO NAŠEHO NEJMODERNĚJŠÍHO VÝROBNÍHO PROCESU A SLEDOVAT ZROZENÍ KULTOVNÍHO VOZU LAND ROVER

Úžasný den. Nejsem si jistá, zda jsem jela s vozem na limitu jeho schopností, ale vím, že jsme se dostali hodně blízko k hranici mých dovedností.

Karyn Reidy

ZÍSKEJTE NOVÉ ZKUŠENOSTI

Nezáleží na tom, jestli je to testovací den nebo luxusní dobrodružná cesta, Land Rover Experience je vždycky o získávání nových zkušeností a zdolávání náročného terénu.

ODVAHA K OBJEVOVÁNÍ

Při jízdě v různých terénních podmínkách si ověříte offroadové vlastnosti vozů Land Rover a zároveň získáte důvěru ve své řidičské schopnosti.

POSOUVÁNÍ LIMITŮ

Vytěžte ze svého vozu Land Rover maximum a zároveň si ověřte rozsah Vašich vlastních schopností.

KVALIFIKOVANÝ VÝKLAD

Pod vedením zkušeného instruktora budete mít možnost prohloubit své řidičské znalosti a dovednosti při jízdě v blátě, do svahu i ze svahu.

PROHLÍDKY ZÁKULISÍ

Oslava modelu Defender

PROHLÍDKA PŘI PŘÍLEŽITOSTI OSLAV MODELU DEFENDER

Koncem roku 2015 bude v Solihullu ukončena výroba kultovního modelu Land Rover Defender. Abychom společně oslavili poslední měsíce jeho výroby, zveme Vás do výrobního závodu Solihull, na jehož proslulé montážní lince, kde probíhá ruční montáž, můžete na vlastní oči spatřit, jak se Defender dopracoval ke svému kultovnímu postavení.

Prohlídka Range Rover VIP v závodě Land Rover Solihull.

RANGE ROVER EXPERIENCE

V závodě Solihull budete přivítáni osobním průvodcem, který Vás provede světem vozů Range Rover. Prohlídka začne v Meridian<sup>TM</sup> Theatre, odkud Vás řidič odveze k prohlídce nejdůležitějších částí výroby. Prohlídka VIP zahrnuje občerstvení, osobního průvodce a privilegovaný přístup do vyhrazených zón.

Výrobní závod Solihull: Proces výroby modelu Range Rover.

PROHLÍDKA VÝROBNÍHO ZÁVODU SOLIHULL

Zúčastněte se prohlídky výrobního závodu Solihull s průvodcem a nahlédněte za oponu nejmodernějších procesů výroby modelů Range Rover, Range Rover Sport a Discovery. Sledujte důmyslně řízený proces výroby karoserie a zjistěte, jak jsou vozidla dokončována a připravována k předání zákazníkům.

Konfigurace modelu Range Rover

KONFIGURACE MODELU RANGE ROVER

Během individuálního setkání Vám naši odborníci představí paletu nádherných barev karoserie pro Váš vůz a pomohou Vám vzájemně sladit luxusní kožené čalounění s ozdobným obložením, abyste si mohli vytvořit interiér přesně podle svých představ. Budete mít také privilegovaný přístup do klíčových částí výrobního areálu, v nichž budete moci sledovat, jak vznikají i ostatní vozy. <br></br>Více informací získáte na telefonním čísle: +44 (0)121 347 2538

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční