AMBASADOŘI ZNAČKY LAND ROVER

BEN SAUNDERS

Britský polární objevitel Ben Saunders je nejmladším mužem a jedním z pouhých tří lidí, kteří kdy doběhli sólo na lyžích na Severní pól. V roce 2014 uskutečnil cestu po stopách výpravy Terra Nova 1912 kapitána Scotta. Je globálním ambasadorem značky Land Rover.

/

GLOBÁLNÍ AMBASADOŘI

MONTY HALLS

Land Rover přestavěl model Defender na pojízdné potápěčské centrum přesně podle požadavků ochránce moří a filmového producenta Montyho Hallse.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK
HANNAH WHITEOVÁ

Hannah Whiteová, dobrodružka, která miluje skvělou britskou přírodu, a ambasadorka značky Land Rover pro jachting, se nezalekne žádné výzvy na vodě i mimo ni.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK
ED STAFFORD

Ed Stafford ušel celou délku Amazonky, čímž prokázal sílu a vytrvalost, aby dosáhl zdánlivě nemožného.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK
BEN SAUNDERS

Polární objevitel se nechává inspirovat příkladem svých předchůdců a překonává sám sebe v nejtvrdších podmínkách.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK

KENTON COOL

Britský horolezec Kenton Cool vylezl na Mount Everest ne méně než jedenáctkrát. Jeho výjimečné horolezecké výkony a průkopnické používání nejmodernějších technologií dokonale ladí s dobrodružným duchem značky Land Rover.

/
NOVINKY
ZJISTĚTE VÍCE
SPONZORSTVÍ
ZJISTĚTE VÍCE
LAND ROVER EXPERIENCE
ZJISTĚTE VÍCE
ADVENTURE TRAVEL
ZJISTĚTE VÍCE

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 jsou hodnoty získané rámci cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty NEDC. Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování.