AMBASADOŘI ZNAČKY LAND ROVER

BEN SAUNDERS

Britský polární objevitel Ben Saunders je nejmladším mužem a jedním z pouhých tří lidí, kteří kdy doběhli sólo na lyžích na Severní pól. V roce 2014 uskutečnil cestu po stopách výpravy Terra Nova 1912 kapitána Scotta. Je globálním ambasadorem značky Land Rover.

/

GLOBÁLNÍ AMBASADOŘI

MONTY HALLS

Land Rover přestavěl model Defender na pojízdné potápěčské centrum přesně podle požadavků ochránce moří a filmového producenta Montyho Hallse.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK
HANNAH WHITEOVÁ

Hannah Whiteová, dobrodružka, která miluje skvělou britskou přírodu, a ambasadorka značky Land Rover pro jachting, se nezalekne žádné výzvy na vodě i mimo ni.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK
ED STAFFORD

Ed Stafford ušel celou délku Amazonky, čímž prokázal sílu a vytrvalost, aby dosáhl zdánlivě nemožného.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK
BEN SAUNDERS

Polární objevitel se nechává inspirovat příkladem svých předchůdců a překonává sám sebe v nejtvrdších podmínkách.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK

KENTON COOL

Britský horolezec Kenton Cool vylezl na Mount Everest ne méně než jedenáctkrát. Jeho výjimečné horolezecké výkony a průkopnické používání nejmodernějších technologií dokonale ladí s dobrodružným duchem značky Land Rover.

/
NOVINKY
ZJISTĚTE VÍCE
SPONZORSTVÍ
ZJISTĚTE VÍCE
LAND ROVER EXPERIENCE
ZJISTĚTE VÍCE
ADVENTURE TRAVEL
ZJISTĚTE VÍCE

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.