HANNAH WHITEOVÁ

Elitní sólová jachtařka a dobrodružka, která se snaží inspirovat mladší generaci.

Hannah (31 let) je dobrodružkou, jachtařkou a moderátorkou, která miluje skvělou britskou přírodu. Ať je Hannah v půli cesty na vrchol hory, jede na jachtě po volném moři nebo běží venkovskou krajinou, vždy se snaží kombinací svých úctyhodných dobrodružství a úspěšné kariéry moderátorky inspirovat svět k radosti z aktivního objevování světa kolem nás.

Hannah si nejprve udělala jméno ve světě sólového jachtingu v pobřežních vodách. Poté, co třikrát překonala na jachtě sólo Atlantský oceán, je připravena poradit si s jakoukoli výzvou na vodě i mimo ni. Po dosažení vynikajícího druhého místa ve svém zatím posledním sólovém závodě přes Atlantik se začala věnovat moderátorství. Hannah dosáhla úspěchu v převážně mužském světě a na tomto úspěchu staví i při svých vlastních dobrodružstvích a moderátorské práci, například při komentování Olympijských her 2012 v Londýně nebo v pořadu Countryfile na BBC 1.


Vrcholem její jachtařské kariéry byl rok 2009, kdy se Hannah umístila na stupních vítězů v závodě OSTAR (Original Single Handed Transatlantic Race), který patří mezi nejnáročnější sólové oceánské závody. V roce 2005 byla nejmladší ženou, která se tohoto závodu zúčastnila, a svým výkonem v roce 2009 potvrdila nejen své výjimečné jachtařské dovednosti, ale i očividný talent pro moderování a komunikaci. 


Hannah začala po získání mediální ceny (na základě hlasování široké veřejnosti) v roce 2009 budovat úspěšnou kariéru v mezinárodních mainstreamových pořadech zaměřených na dobrodružství a jachting. Pracuje také jako moderátorka a komentátorka živých přenosů z různých mezinárodních sportovních akcí včetně jachtařských závodů Extreme Sailing SeriesTM a zápasů nejvyšší anglické ragbyové soutěže Premiership Rugby.


Hannah svými dobrodružstvími i nadále inspiruje a v roce 2015 ji se dvěma světovými prvenstvími čeká neuvěřitelný rok ve Velké Británii i mezinárodně. Jachting a dobrodružství tvoří i nadále základ jejích aktivit, přičemž své neuvěřitelné příběhy sdílí s celým světem.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.