HANNAH WHITEOVÁ Elitní sólová jachtařka a dobrodružka, která se snaží inspirovat mladší generaci.

Lorem ipsum dolor sit amet

Nam luctus nulla at accumsan interdum. Nam risus lacus, porttitor non dapibus ut, aliquet elementum enim. Nam interdum ultrices odio et ultrices. Praesent tortor libero, dapibus sit amet placerat id, ornare eu dolor. Nunc bibendum ipsum eget turpis pulvinar imperdiet. Maecenas gravida risus nec dolor pharetra faucibus. Maecenas ut neque eget est convallis porttitor at eu justo. Suspendisse pretium consectetur condimentum.

Hannah (31 let) je dobrodružkou, jachtařkou a moderátorkou, která miluje skvělou britskou přírodu. Ať je Hannah v půli cesty na vrchol hory, jede na jachtě po volném moři nebo běží venkovskou krajinou, vždy se snaží kombinací svých úctyhodných dobrodružství a úspěšné kariéry moderátorky inspirovat svět k radosti z aktivního objevování světa kolem nás.

Lorem ipsum dolor sit amet

Nam luctus nulla at accumsan interdum. Nam risus lacus, porttitor non dapibus ut, aliquet elementum enim. Nam interdum ultrices odio et ultrices. Praesent tortor libero, dapibus sit amet placerat id, ornare eu dolor. Nunc bibendum ipsum eget turpis pulvinar imperdiet. Maecenas gravida risus nec dolor pharetra faucibus. Maecenas ut neque eget est convallis porttitor at eu justo. Suspendisse pretium consectetur condimentum.

Hannah si nejprve udělala jméno ve světě sólového jachtingu v pobřežních vodách. Poté, co třikrát překonala na jachtě sólo Atlantský oceán, je připravena poradit si s jakoukoli výzvou na vodě i mimo ni. Po dosažení vynikajícího druhého místa ve svém zatím posledním sólovém závodě přes Atlantik se začala věnovat moderátorství. Hannah dosáhla úspěchu v převážně mužském světě a na tomto úspěchu staví i při svých vlastních dobrodružstvích a moderátorské práci, například při komentování Olympijských her 2012 v Londýně nebo v pořadu Countryfile na BBC 1.


Vrcholem její jachtařské kariéry byl rok 2009, kdy se Hannah umístila na stupních vítězů v závodě OSTAR (Original Single Handed Transatlantic Race), který patří mezi nejnáročnější sólové oceánské závody. V roce 2005 byla nejmladší ženou, která se tohoto závodu zúčastnila, a svým výkonem v roce 2009 potvrdila nejen své výjimečné jachtařské dovednosti, ale i očividný talent pro moderování a komunikaci. 


Hannah začala po získání mediální ceny (na základě hlasování široké veřejnosti) v roce 2009 budovat úspěšnou kariéru v mezinárodních mainstreamových pořadech zaměřených na dobrodružství a jachting. Pracuje také jako moderátorka a komentátorka živých přenosů z různých mezinárodních sportovních akcí včetně jachtařských závodů Extreme Sailing SeriesTM a zápasů nejvyšší anglické ragbyové soutěže Premiership Rugby.


Hannah svými dobrodružstvími i nadále inspiruje a v roce 2015 ji se dvěma světovými prvenstvími čeká neuvěřitelný rok ve Velké Británii i mezinárodně. Jachting a dobrodružství tvoří i nadále základ jejích aktivit, přičemž své neuvěřitelné příběhy sdílí s celým světem.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.