Sorry, this page requires javascript to work correctly.
V této lokalitě jsme zatím žádnou výpravu v modelu Defender nezveřejnili.
PODÍVEJTE SE NA VÝPRAVU PODÍVEJTE SE NA OKAMŽIK back to map back to list https://defenderjourneys.landrover.com/api/journeys /vehicles/defender/defender-journeys/defender-journey-details/ cs cz This type of journey is not available yet. Change the filter option to explore more. NA VÝBĚR JE VÝPRAV S MODELEM DEFENDER Loading

SDÍLEJTE SVOU VLASTNÍ VÝPRAVU V MODELU DEFENDER
An error occurred creating a component.

Component with schema "Same Size Carousel Hub" and view "same-size-carousel-hub" and title "Defender Journeys - Same Size carousel Hub" and ID "tcm:285-237872".
(Error was "Encountered an unmapped component (schema: Carousel Frame - Journey, component view: insideEmbededSameSizeCarousel)")
Názory a myšlenky vyjádřené v příbězích o výpravách s modelem Defender odrážejí názory svých autorů a nemusí se vždy shodovat se stanovisky společnosti Jaguar Land Rover Limited. Na silnici i v terénu řiďte odpovědně. Na silnici i v terénu řiďte odpovědně. Vždy dodržujte místní omezení provozu a rychlostní limity.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.