NOVÝ RANGE ROVER

*Pokud je vůz vybaven 22“ koly. Maximální rychlost je 225 km/h, pokud je vůz vybaven 20“ nebo 21“ koly. 

**U verze P400e je objem zavazadlového prostoru menší o 99 litrů.NOVÝ RANGE ROVER SPORT

*Není k dispozici pro verze P400e, SDV8 a SVR.

**K dispozici pouze pro pětimístné modely vybavené paketem Dynamic Pack.

S 20" koly.

††Elektronicky řízené vzduchové odpružení je součástí standardní výbavy s výjimkou verzí s motorem SD4, které jsou standardně vybaveny odpružením vinutými pružinami.

±U verze P400e je objem zavazadlového prostoru menší o 77 litrů a podlaha zavazadlového prostoru vyšší o 46 mm.NOVÝ RANGE ROVER VELAR

*Nájezdový úhel vpředu a vzadu a přechodový úhel byly dosaženy pomocí vzduchového odpružení v terénní výšce a bez krytů předních tažných ok.

**Nejvyšší rychlost 220 km/h platí pro vozy s 18" koly.

Specifikace vztahující se pouze na model Range Rover Velar First Edition mohou být ve druhém anebo následujících modelových ročnících dostupné odděleně nebo i v kombinované podobě.RANGE ROVER EVOQUE

*Pokud jsou na vozidle osazena 18" kola, bude nejvyšší rychlost 221 km/h.DISCOVERY

*U vozidel vybavených koly Aero je svislé zatížení 100 kg.

**U vozidel vybavených 21" koly.DISCOVERY SPORT

**Pokud jsou na vozidle osazena 18" kola, bude nejvyšší rychlost 221 km/h.

Uspořádání sedadel 5+2 není k dispozici u verzí s motory eD4 a eCapability 150 k.

††Není k dispozici u verzí s motory o výkonu 150 k.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.