Toto je Range Rover s dokonalým charakterem a jedinečným rodokmenem. Sofistikovaný a moderní.

Gerry McGovern Designový a kreativní ředitel značky Land Rover
SKUTEČNÁ IKONA DESIGNU

Range Rover je nezaměnitelný díky třem klasickým rysům. Kultovní silueta se směrem dozadu mírně snižuje, zatímco použití leskle černých střešních sloupků zdůrazňuje efekt „plovoucí“ střechy.

NEPŘEKONATELNÁ VŠESTRANNOST

Soubor vyspělých technologií zaručuje nejvyšší úroveň výkonu bez ohledu na terén nebo podmínky.

JEDINEČNÁ KULTIVOVANOST

Kultivovanost je vrozenou vlastností modelu Range Rover. Skvělá výbava a promyšlený design vyvolává v cestujících pocit bezpečí, klidu a luxusního komfortu.

PŘIPRAVEN NA KAŽDOU SITUACII

Ať překonáváte nejnáročnější a nejnehostinnější terén, nebo se prodíráte dopravní špičkou v městských ulicích, za volantem vozu Range Rover na Vás čeká nevšední zážitek z klidné jízdy s intuitivním ovládáním.

DESIGN

DESIGN

MODERNÍ INTERPRETACE KULTOVNÍHO DESIGNU

Range Rover je nezaměnitelný díky třem klasickým rysům v podobě zvýrazněné spodní část vozu, linie střechy a nepřerušované spodní linie oken po celém obvodu vozidla. Kultovní silueta se směrem dozadu mírně snižuje a má jemné tvary, zatímco použití skel v téměř jedné rovině s okolními plochami a leskle černých střešních sloupků zdůrazňuje efekt „plovoucí“ střechy, a podtrhuje tak aerodynamický a elegantní design vozu.

DESIGN

DESIGN

ROZMAZLUJÍCÍ A HÝČKAJÍCÍ INTERIÉR

Range Rover byl navržen pro intuitivní ovládání a cestování v nejvyšším komfortu a pohodlí. Široká středová konzola nabízí nejdůležitější ovládací prvky ve snadném dosahu, zatímco klidnou a tichou atmosféru vytváří kombinace měkkých, poddajných kůží, dřevěného ozdobného obložení a lesklých ozdobných prvků.

DESIGN

DESIGN

LEGENDÁRNÍ ZVÝŠENÁ POLOHA ZA VOLANTEM

Řízení vozu Range Rover Vám přinese suverénní pocit jistoty díky legendární zvýšené poloze za volantem, která Vám zajistí nejlepší možný přehled o dění kolem vozu. Ať překonáváte nejnáročnější a nejnehostinnější terén, nebo se prodíráte dopravní špičkou v městských ulicích, za volantem vozu Range Rover na Vás čeká nevšední zážitek z klidné jízdy s intuitivním ovládáním.

DESIGN

DESIGN

POCIT PROSTORU A SVĚTLA

Panoramatické střešní okno zaplavuje interiér světlem, a zesiluje tak pocit prostornosti a propojení s okolním světem.

Dostupnost vozidel s lakem v odstínu stříbrná Aleutian je momentálně omezená. Více informací Vám ochotně poskytne nejbližší prodejce Land Rover

/

VÝKONNOST

VÝKONNOST

NEJSCHOPNĚJŠÍ LAND ROVER VŠECH DOB

Range Rover byl navržen tak, aby byl nejkultivovanějším a nejschopnějším vozem značky Land Rover všech dob. Díky nejnovější konstrukci karoserie a podvozku posunuje tento vůz laťku pro jízdní vlastnosti v terénu na ještě vyšší úroveň, a to jak z hlediska šíře a využitelnosti terénních schopností, tak i z hlediska ovladatelnosti a kultivovanosti při jízdě na silnici.

VÝKONNOST

VÝKONNOST

NEJLEPŠÍ BRODIVOST A NEJVYŠŠÍ HMOTNOST PŘÍVĚSU VE SVÉ TŘÍDĚ

Díky inovativnímu systému sání vzduchu mezi vnitřními a vnějšími panely kapoty motoru může Range Rover projíždět brody hluboké až 900 mm. Řada technicky vyspělých prvků umožňuje snadnější a bezpečnější jízdu s přívěsem o hmotnosti až 3 500 kg.

VÝKONNOST

VÝKONNOST

SUVERÉNNÍ A STABILNÍ NA SILNICI

Range Rover nabízí neuvěřitelnou ovladatelnost a suverénní, agilní chování při průjezdu zatáčkou. Řada vysokovýkonných zážehových a vznětových motorů používá nejmodernější techniku.

/

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

SPOTŘEBA PALIVA (KOMBINOVANÁ)

6,2l/100 km

K nižší spotřebě paliva přispívají lehké motory s hliníkovou konstrukcí a chytrá technická řešení. Hodnota platí pro verzi SDV6 Hybrid.

OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

909litres

Zavazadlový prostor je velkorysý a lze ho ještě více zvětšit sklopením zadních sedadel (luxusní samostatná sedadla vzadu nejsou sklopná).

BRODIVOST

900mm

Maximální brodivost modelu Range Rover je 900 mm.

KOMBINOVANÉ EMISE CO2

164g/km

Lehký hliníkový skelet karoserie a hospodárné poháněcí ústrojí přispívají k nižším emisím CO2. Hodnota platí pro verzi s motorem SDV6 Hybrid.

VOLITELNÁ VÝBAVA A DOPLŇKY

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ VŮZ

INTERIÉR

Řada ozdobných prvků a speciálních detailů Vám umožní vytvořit si vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle svého jedinečného vkusu.

PAKETY VÝBAVY

Řada na přání nabízených prvků výbavy, které dodají Vašemu vozu ještě individuálnější charakter.

TECHNOLOGIE

Soubor nejmodernějších systémů s intuitivním ovládáním máte na dosah ruky.

ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Objevujte nepoznané a zároveň se skvěle bavte.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pořiďte si výbavu, s níž vytěžíte z každého dne maximum.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VŮZ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Výbavu na přání si vyberte při koupi svého nového vozu, zatímco pro příslušenství Land Rover, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a potřebám, se můžete rozhodnout kdykoli.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

RANGE ROVER

Vyberte si model

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Uvedené hodnoty vyplývají z oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou EU. Skutečná spotřeba paliva vozidla se může od hodnot dosažených při těchto testech lišit. Uvedené hodnoty slouží pouze pro porovnání.