RANGE ROVER EVOQUE HSE DYNAMIC CONVERTIBLE

OD
1 590 787,-
EMISE CO2 g/km
Již od 149 g/km s automatickou převodovkou
FSPOTŘEBA PALIVA l/100 km (kombinovaná)
Od 5,7 l/100 km s automatickou převodovkou

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

PŘIZPŮSOBTE ATMOSFÉRU INTERIÉRU SVÉ NÁLADĚ

Konfigurovatelné dekorativní osvětlení interiéru Vám poskytuje výběr deseti různých barev a k tomu ještě „tajné“ nastavení. Nastavitelná je také intenzita světla.

„OSVÍCENÝ“ NÁPAD

Pro ještě lepší viditelnost za všech okolností je vůz standardně vybaven osobitými xenonovými světlomety s LED signaturou a automatickým seřizováním výšky světelného paprsku (včetně ostřikovačů světlometů).

INOVACE NA POVEL

InControl Touch Pro Navigation zahrnuje celou řadu inovativních funkcí, jako jsou náhledy ulic v dokonalém zobrazení na 10,2“ multidotykovém displeji.

SEDADLA, KTERÁ SI PAMATUJÍ

Sedadla s elektrickým nastavením ve 12 směrech včetně paměťové funkce, si zapamatují oblíbená nastavení polohy sedadel řidiče i spolujezdce, a jsou vybavena rovněž bederní opěrkou.

PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Motor Zrychlení 0-100 km/h (s) Maximální rychlost (km/h) Maximální točivý moment (Nm) Spotřeba paliva: město (l/100 km) Spotřeba paliva: mimo město (l/100 km) Spotřeba paliva: kombinovaná (l/100 km) Kombinované emise CO2 (g/km)
TD4 Automatická převodovka vznětový motor 2,0 litru (150 k)9stupňová převodovkaSESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 12 180 380 6,7 5,1 5,7 149
TD4 Automatická převodovka vznětový motor 2,0 litru (180 k)6stupňová převodovkaSESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 10,3 195 430
6,7 5,1 5,7 149
Si4 Automatická převodovka Zážehový motor 2,0 litru (240 k)9stupňová převodovkaSESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 8,6 209 340 11,4 7,0 8,6 201

VÝBAVA NA PŘÁNÍ

INTERIÉR

Čalounění luxusní kůží Oxford s dvojitým prošíváním zaručuje komfortní cestování pro všechny cestující. *Pouze u verze HSE Dynamic.

PROHLÉDNĚTE SI VNITŘNÍ VÝBAVU NA PŘÁNÍ
EXTERIÉR

Adaptivní LED světlomety s LED signaturou doplňují stylistické křivky vozidla a zlepšují viditelnost za tmy.

PROHLÉDNĚTE SI VNĚJŠÍ VÝBAVU NA PŘÁNÍ
PAKETY VÝBAVY

Usnadněte si parkování paketem asistenčních systémů.

PODÍVEJTE SE NA NABÍDKU PAKETŮ
TECHNIKA A ZABEZPEČENÍ

Průhledový displej zobrazuje nejdůležitější provozní údaje, jako je rychlost jízdy, aniž by odváděl pozornost řidiče, který nemusí odvracet zrak od dění na silnici.

PODÍVEJTE SE NA NABÍDKU TECHNOLOGIÍ
INFOTAINMENT

Vyberte si z řady funkcí systému InControl a užívejte si ještě podmanivější audiovizuální zážitky.

PODÍVEJTE SE NA INFOTAINMENT
PŘÍSLUŠENSTVÍ

Větrná clona z nabídky příslušenství zvyšuje komfort cestujících na sedadlech vpředu potlačováním vzdušných turbulencí ze zadní části interiéru. Snadno se uloží a je připravena k použití.

PROHLÉDNĚTE SI SORTIMENT PŘÍSLUŠENSTVÍ
OPTIONS & ACCESSORIES

Match your style by choosing from a wide variety of colours and options.

RANGE ROVER EVOQUE

Pro nejatraktivnější vzhled zvolte verzi Cabriolet

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si pětidveřovou karoserii pro ještě vyšší úroveň praktičnosti

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé. Získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.