Jak byste očekávali od modelu Discovery, univerzální Discovery Sport může být na přání vybaven 5+2místným interiérem, přestože si zachovává kompaktnější rozměry než tradiční pětimístná SUV.

Gerry McGovern Ředitel designu a vrchní kreativní ředitel značky Land Rover
KAŽDÝ DEN BUDE VÝJIMEČNÝ

Spojením elegantní aerodynamické siluety nového modelu Discovery Sport, legendárních schopností vozů Land Rover a variabilního interiéru vzniklo vozidlo se skvělým vzhledem, které odvede mnohem více práce.

JISTOTA ZA VOLANTEM DÍKY EXTRÉMNÍM TESTŮM

Technologie nového modelu Discovery Sport byly testovány ve všech druzích terénu po dobu více než 18 měsíců v nejnáročnějších podmínkách a ve více než 20 zemích.

VARIABILNÍ USPOŘÁDÁNÍ SEDADEL, PROSTOR PRO NOHY A ZAVAZADLA

Díky na přání dodávané podélně posuvné druhé řadě sedadel, která dokáže nabídnout podobně velký prostor pro nohy jako v modelu Range Rover, a na přání dodávané třetí řadě sedadel si můžete přizpůsobit vnitřní prostor svým aktuálním potřebám.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ DÍKY DISPLEJŮM ZE SVĚTA HIGH-TECH

Přehledná přístrojová deska se vyznačuje nejmodernějšími ovládacími prvky, mezi nimiž nechybí osmipalcový dotykový displej a na přání dodávaný průhledový displej s nejmodernějšími technologiemi pro intuitivní ovládání.

VŠESTRANNOST

VŠESTRANNOST

SUVERÉNNÍ NA SILNICI I V TERÉNU

Asistent pro jízdu v jakémkoli terénu ATPC (All-Terrain Progress Control) podporuje řidiče při pomalé jízdě po povrchu s nižší přilnavostí. ATPC pohotově zrychlí z klidu na nastavenou rychlost s pomocí asistenta pro sjíždění strmých svahů HDC (Hill Descent Control), systému Terrain Response a protiprokluzového systému.

VŠESTRANNOST

VŠESTRANNOST

VELKORYSÝ VARIABILNÍ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Nový Discovery Sport byl navržen a zkonstruován tak, aby zvládl jakoukoli výzvu. Cestujícím a jejich zavazadlům nabídne dostatek prostoru a pohodlí díky objemu zavazadlového prostoru až 1 698 litrů a variabilnímu uspořádání sedadel, jejichž složením vznikne ložná plocha, která je stejně dlouhá jako v modelu Range Rover.

VŠESTRANNOST

VŠESTRANNOST

NEČEKANĚ PROSTORNÝ

Mimořádně komfortní druhá řada sedadel nabízí výborný výhled díky stupňovitému uspořádání sedadel. Kromě toho umožňuje nastavování polohy v podélném směru v rozsahu 160 mm, což je nejlepší hodnota v segmentu.
Na přání dodávaná třetí řada vytvoří interiér s uspořádáním sedadel 5+2. Pohodlně v ní můžete posadit dvě malé děti. Jedním pohybem ruky lze zadní sedadla, dělená v poměru 50:50, složit. Třetí řada sedadel nijak neovlivňuje atraktivní vnější design.

/

DESIGN

DESIGN

JEDINEČNÝ DESIGN PRO SOUČASNÝ SVĚT

Toto moderní a atraktivní vůz se vyznačuje kompaktní karoserií se zdařilými proporcemi a odhodlaným výrazem. Kombinací osobité siluety s nádherně tvarovanými plochami vzniká neodolatelný celek, který navazuje pevné spojení na emocionální úrovni.

DESIGN

DESIGN

DNA MODELU DISCOVERY
V NOVÉ PODOBĚ

Atraktivní vnější design plynule přechází v interiér s odvážnými horizontálními
a vertikálními liniemi. Skvělý dojem z velmi praktického interiéru umocňují čistě zpracované plochy, nevšední povrchové úpravy a na přání dodávané čalounění
z kůže v prémiové kvalitě. Vzájemným propojením interiéru a exteriéru vzniklo vozidlo, které dává jasně najevo DNA modelu Discovery, přestože zároveň jasně směřuje do budoucnosti.

DESIGN

DESIGN

DOKONALE ZPRACOVANÉ DETAILY

Vašemu vozu můžete dodat ještě individuálnější charakter výběrem vhodných stylistických doplňků. Nebo zdůrazněte vybrané části Vašeho vozu pomocí paketu Black Design, který zvýrazní střechu, masku chladiče, kryty ventilačních otvorů, kryty vnějších zpětných zrcátek, loga a kola.

/

PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

DÉLKA PODLAHY ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

1 887mm

Se sklopenou druhou řadou sedadel získáte ideální konfiguraci pro přepravu neskladných, dlouhých nebo objemných předmětů.

MAXIMÁLNÍ PROSTOR PRO NOHY

999mm

Druhá řada sedadel je u stupňů výbavy SE a vyšších podélně nastavitelná v rozsahu 160 mm (prvek výbavy na přání u verze PURE), což zvyšuje úroveň komfortu.

PRAKTICKÉ ÚLOŽNÉ PROSTORY

39

Početné úložné prostory v interiéru vycházejí svým pečlivým řešením vstříc požadavkům hektického životního stylu.

HMOTNOSTNÍ LIMIT PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

2 500kg

Stejně jako u všech modelů vozu Discovery nabízí rovněž Discovery Sport v závislosti na daném modelu vynikající tažné schopnosti.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou k dispozici pro všechny nové modely Discovery Sport.

INTERIÉR

Rozmanitá nabídka ozdobného obložení a speciálních detailů Vám umožní vytvořit si vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Přizpůsobte si vůz svému stylu odpovídajícím výběrem z široké palety barev a prvků výbavy na přání.

PAKETY

Řada prvků výbavy na přání dodá Vašemu vozu ještě individuálnější ráz.

TECHNIKA A ZABEZPEČENÍ

Soubor intuitivních technologií máte na dosah ruky.

ZÁBAVA

Dopřejte si zábavu na objevitelských cestách.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vybavte se, abyste získali z každého dne maximum.

ZJISTĚTE, JAK SI SESTAVIT VOZIDLO PODLE VLASTNÍCH PŘEDSTAV

Zvolte si pro Vaše jedinečné vozidlo výbavu na přání, když ho kupujete, a pak si můžete kdykoli pořídit příslušenství Land Rover, které vyhoví Vašemu životnímu stylu a potřebám.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

DISCOVERY SPORT

ZVOLTE SI MODEL

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Uvedené hodnoty vyplývají z oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou EU. Skutečná spotřeba paliva vozidla se může od hodnot dosažených při těchto testech lišit. Uvedené hodnoty slouží pouze pro porovnání.