Je to dokonalý Land Rover – prostorný a dostatečně flexibilní na to, aby přepravil vše potřebné, a zároveň s výkonem, který naplní Vaše očekávání.

ZVLÁDNE I NEJTĚŽŠÍ TERÉN

Je příjemné vědět, že Freelander 2 se osvědčil v extrémnějších teplotách a podmínkách, než jaké kdy pravděpodobně zažijete.

STEJNĚ VŠESTRANNÝ JAKO VY

Široký výběr příslušenství pro model Freelander 2 Vám umožní nejen maximálně využít příležitosti, které přináší jednotlivá roční období, ale zároveň i flexibilně reagovat na každodenní výzvy života.

PROSTORNÝ A FLEXIBILNÍ

Zavazadlový prostor je velkorysý a zároveň univerzální. Díky objemu 755 až 1 670 litrů, v závislosti na konfiguraci sedadel, je dostatečně velký na to, aby Freelander 2 přepravil Vás i vše, co potřebujete.

ŠIROKÁ ŠKÁLA SCHOPNOSTÍ

Ať míříte do města nebo za jeho hradby, Freelander 2 se díky bohaté nabídce vznětových a zážehových motorů a řadě inteligentních technologií stane Vaším dokonalým společníkem.

PŘIPRAVEN NA VŠE

Freelander 2 absolvoval náročné testy v nejdrsnějších podmínkách. Jezdil v teplotách od −40 °C do +50 °C. Spolehlivý provoz musel prokázat při vysokohorských jízdách v nadmořské výšce téměř 4 300 metrů. A mezi jeho další přednosti patří vynikající nájezdové úhly vpředu i vzadu ve spojení s velkorysou světlou výškou. Díky tomu si poradí i s nejnáročnějším terénem.

NESPOUTANÝ VÝKON

Mezi vyspělé systémy pro jízdu v terénu, jimiž je Freelander 2 vybaven, patří věhlasný systém Terrain Response®*, který automaticky přizpůsobuje trakci a jízdní vlastnosti podle terénu. * Není k dispozici pro motorovou verzi eD4.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ

Během horkých letních dní s vysokou vlhkostí vzduchu si zapněte na přání dodávanou dvouzónovou automatickou klimatizaci a užívejte si chladného svěžího vzduchu, který spolehlivě zabezpečí pylový filtr a systém senzorů vlhkosti.

BOHATÁ VÝBAVA

Freelander 2 má bohatou výbavu, s níž bude každá jízda potěšením. K dispozici je velký výběr doplňků, které vycházejí vstříc Vašim měnícím se potřebám.

VYBERTE SI MOTOR

Vznětové motory o objemu 2,2 l přeplňované turbodmychadlem jsou tišší, čistější a výkonné dokonce i při nízkých otáčkách. U modelu Freelander 2 jsou k dispozici ve dvou provedeních, s výkonem 110 kW (150 k) a 140 kW (190 k). Zážehový motor Si4 o objemu 2 l poskytuje potřebný výkon, což dokládá maximální točivý moment 340 Nm při 1750 ot./min.

DŮMYSLNÝ, SILNÝ, KOMPAKTNÍ A PROSTORNÝ

Pohled na suverénní postoj a moderní křivky okamžitě odhalí atraktivní design tohoto vozu. Soudobý a robustní vzhled modelu Freelander 2 podtrhují elegantní světlomety a koncová světla, přední mřížka chladiče a povrchová úprava ventilačních průduchů.

VYTĚŽTE CO NEJVÍCE Z KAŽDÉ SITUACE

Šestistupňová automatická převodovka modelu Freelander 2 zajišťuje hospodárnou jízdu s rychlými reakcemi. Přepněte na manuální řazení, pokud si chcete jízdu do kopce vychutnat naplno.

PROSVĚTLENÝ A VZDUŠNÝ INTERIÉR

Interiér modelu Freelander 2 osloví prosvětleným a vzdušným prostorem, který poskytuje pohodlí a zároveň i decentní styl s jednoduchými ladnými liniemi a intuitivně rozmístěnými ovládacími prvky. Osobitý vkus můžete zdůraznit výběrem z široké nabídky ozdobných prvků a individualizovaných detailů.

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

MAXIMÁLNÍ DÉLKA VOZU

4 500mm

Šířka 2 195 mm, výška 1 740 mm. Se sklopenými zrcátky je vůz o 190 mm užší.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

755l

Sedadla ve standardní poloze. Dostatek místa pro vše, co si chcete vzít s sebou.

SPOTŘEBA PALIVA (KOMBINOVANÁ)

6,0l/100km

S motorem eD4. Ať už se rozhodnete pro některý ze vznětových motorů nebo pro motor zážehový, můžete se spolehnout na plynulý a stabilní výkon.

PRŮMĚR OTÁČENÍ

11,3m

Stopový. S vozem Freelander 2 se velmi snadno manévruje díky 2,6 otáčkám volantu mezi maximálním stočením kol doprava a doleva.

ZOBRAZIT KOMPLETNI TECHNICKOU SPECIFIKACI

VOLITELNÁ VÝBAVA A DOPLŇKY

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Freelander.

INTERIÉR

Pomocí široké škály povrchových úprav a materiálů si můžete upravit prostor dle svých představ.

EXTERIÉR

Zdůrazněte svůj styl prostřednictvím široké nabídky barev a doplňků.

PAKETY VÝBAVY

Díky celé řadě volitelných doplňků si můžete vůz ještě více přizpůsobit.

TECHNOLOGIE

Kolekce nejmodernějších technologií na dosah ruky.

ZÁBAVA

Objevujte nepoznané a zároveň se skvěle bavte.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vybavte se na každodenní dobrodružství.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VÁŠ VŮZ

Vyberte si při koupi vozu volitelnou výbavu, díky níž dodáte svému vozu jedinečný charakter. Příslušenství Land Rover splní všechny požadavky vyplývající z vašeho životního stylu.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

HLAVNÍ PRVKY

Vyžadován text

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070