Rozlučte se spolu s námi s modelem Freelander, prvním kompaktním SUV značky Land Rover.

Land Rover Freelander vyrazil na svou dlouhou dobrodružnou pouť před 17 lety. Bylo to první kompaktní SUV, které sjelo z našich montážních linek. Svým temperamentem a schopností zdolat jakýkoliv terén za jakýchkoliv podmínek si tento vůz získal mnoho příznivců po celém světě. Nyní je však toto dobrodružství u konce, protože výroba modelu Freelander byla ukončena v prosinci 2014.

Nicméně je Vám i nadále k dispozici kompletní servisní program u Vašeho nejbližšího autorizovaného partnera Land Rover. A budete-li pro svůj vůz potřebovat nové příslušenství, naleznete široký sortiment vhodných doplňků u autorizovaných prodejců Land Rover, kteří Vám ochotně pomohou s výběrem.

Na závěr bychom Vám rádi představili nový model Discovery Sport. Naše nejuniverzálnější kompakní SUV, které je připraveno na cokoli. Tento model kromě jiného disponuje 9stupňovou automatickou převodovkou, vynikající spotřebou paliva, variabilním uspořádáním sedadel 5+2 a inovativními technologiemi, mezi které patří např. systém Terrain Response®. Jeho odvážný charakter a všestrannost jsou umocněny jeho touhou podávat nejvyšší výkony kdekoli a v jakýchkoli podmínkách. O kvalitách tohoto modelu v oblasti bezpečnosti také není pochyb, protože již získal 5 hvězdiček v hodnocení bezpečnosti EuroNCAP.

PŘIPRAVEN NA VŠE

Freelander 2 absolvoval náročné testy v nejdrsnějších podmínkách. Jezdil v teplotách od −40 °C do +50 °C. Spolehlivý provoz musel prokázat při vysokohorských jízdách v nadmořské výšce téměř 4 300 metrů. A mezi jeho další přednosti patří vynikající nájezdové úhly vpředu i vzadu ve spojení s velkorysou světlou výškou. Díky tomu si poradí i s nejnáročnějším terénem.

NESPOUTANÝ VÝKON

Mezi vyspělé systémy pro jízdu v terénu, jimiž je Freelander 2 vybaven, patří věhlasný systém Terrain Response®*, který automaticky přizpůsobuje trakci a jízdní vlastnosti podle terénu. * Není k dispozici pro motorovou verzi eD4.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ

Během horkých letních dní s vysokou vlhkostí vzduchu si zapněte na přání dodávanou dvouzónovou automatickou klimatizaci a užívejte si chladného svěžího vzduchu, který spolehlivě zabezpečí pylový filtr a systém senzorů vlhkosti.

BOHATÁ VÝBAVA

Freelander 2 má bohatou výbavu, s níž bude každá jízda potěšením. K dispozici je velký výběr doplňků, které vycházejí vstříc Vašim měnícím se potřebám.

VYBERTE SI MOTOR

Vznětové motory o objemu 2,2 l přeplňované turbodmychadlem jsou tišší, čistější a výkonné dokonce i při nízkých otáčkách. U modelu Freelander 2 jsou k dispozici ve dvou provedeních, s výkonem 110 kW (150 k) a 140 kW (190 k). Zážehový motor Si4 o objemu 2 l poskytuje potřebný výkon, což dokládá maximální točivý moment 340 Nm při 1750 ot./min.

/

DŮMYSLNÝ, SILNÝ, KOMPAKTNÍ A PROSTORNÝ

Pohled na suverénní postoj a moderní křivky okamžitě odhalí atraktivní design tohoto vozu. Soudobý a robustní vzhled modelu Freelander 2 podtrhují elegantní světlomety a koncová světla, přední mřížka chladiče a povrchová úprava ventilačních průduchů.

VYTĚŽTE CO NEJVÍCE Z KAŽDÉ SITUACE

Šestistupňová automatická převodovka modelu Freelander 2 zajišťuje hospodárnou jízdu s rychlými reakcemi. Přepněte na manuální řazení, pokud si chcete jízdu do kopce vychutnat naplno.

PROSVĚTLENÝ A VZDUŠNÝ INTERIÉR

Interiér modelu Freelander 2 osloví prosvětleným a vzdušným prostorem, který poskytuje pohodlí a zároveň i decentní styl s jednoduchými ladnými liniemi a intuitivně rozmístěnými ovládacími prvky. Osobitý vkus můžete zdůraznit výběrem z široké nabídky ozdobných prvků a individualizovaných detailů.

/

VOLITELNÁ VÝBAVA A DOPLŇKY

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Freelander.

INTERIÉR

Pomocí široké škály povrchových úprav a materiálů si můžete upravit prostor dle svých představ.

EXTERIÉR

Zdůrazněte svůj styl prostřednictvím široké nabídky barev a doplňků.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vybavte se na každodenní dobrodružství.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VÁŠ VŮZ

Vyberte si při koupi vozu volitelnou výbavu, díky níž dodáte svému vozu jedinečný charakter. Příslušenství Land Rover splní všechny požadavky vyplývající z vašeho životního stylu.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070