VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

DODEJTE EXTERIÉRU SVÉHO VOZU JEŠTĚ OSOBITĚJŠÍ VZHLED

Na přání dodávaný paket Black Design dodá vozidlu ještě modernější vzhled. Exteriér vozu vystavuje na odiv podélné střešní nosiče v celé délce střechy se saténově černou povrchovou úpravou, kryty vnějších zpětných zrcátek a kliky dveří v odstínu černá Narvik. Celkový vzhled završují leskle černá maska chladiče, černé rámečky mlhových světlometů, černá loga a výběr černých kol z lehkých slitin.

PŘÍJEMNÉ POHODLÍ I V MRAZIVÉM POČASÍ

Zimní paket zvyšuje pohodlí při jízdě v mrazivém ránu nebo chladné noci rychlým vyhřátím skla čelního okna, sedadel, trysek ostřikovačů skla čelního okna a volantu.

OBKLOPTE SE NEJUŠLECHTILEJŠÍ KŮŽÍ

Dodejte interiéru ještě ušlechtilejší charakter rozšířeným koženým paketem, u něhož jsou výplně dveří, přístrojová deska a středový panel potaženy kůží Windsor. Na výběr máte kombinace barev.

/

UPRAVTE SI EXTERIÉR SVÉHO VOZU

Zdůrazněte atraktivní design modelu Discovery adaptivními xenonovými světlomety s charakteristickými LED světly, které se podobají drahokamu. Vyberte si barvu karoserie z bohaté palety laků, která zahrnuje mimo jiné prémiový metalický lak šedá Waitomo a Aruba. Odvážný design svého jedinečného vozu můžete završit koly z lehkých slitin s leskle černým lakem a povrchem broušeným diamantem.

ZAPLAVTE INTERIÉR SVĚTLEM

Díky panoramatické střeše, dodávané pro vozy Discovery na přání, si budou moci výhody skleněné střechy užívat dokonce i cestující na sedadlech zcela vzadu. Střešní okno je elektricky posuvné a výklopné. Determální skleněný panel a vnitřní clona udržují v interiéru příjemnou teplotu, zatímco prosvětlený interiér působí světlým a vzdušným dojmem.

/

DODEJTE INTERIÉRU OSOBITÝ VZHLED

Všichni cestující budou mít ničím nerušený výhled díky stupňovitě uspořádaným řadám plnohodnotných sedadel, na nichž nalezne pohodlí sedm dospělých osob. Dokonale propracovaný interiér umocňuje čalounění z ušlechtilé kůže.

JEŠTĚ VÍCE POHODLÍ A KULTIVOVANOSTI

Vyberte si systém nezávislé ventilace a topení, který vyhřeje interiér už před odjezdem, nebo jej ochladí přívodem čerstvého vzduchu zvenku.

/

BEZPEČNOST A OCHRANA

SUVERÉNNÍ JÍZDA

Funkce sledování slepého úhlu s detekcí přibližujících se vozidel Vás upozorní na vozidlo, které se dostalo do oblasti slepého úhlu, nebo se zezadu rychle přibližuje.

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM

Bezklíčový přístupový systém Vám společně s kompaktním chytrým klíčkem s dálkovým ovládáním centrálního zamykání umožní jednoduše otevřít dveře, nastoupit a spustit motor stisknutím tlačítka Start.

SYSTÉM VAROVÁNÍ PŘED KOLIZÍ PŘI COUVÁNÍ

Systém používá radarové senzory na zádi vozidla, aby Vás upozornil na riziko kolize při couvání.

AKTIVNÍ UZÁVĚRKA ZADNÍHO DIFERENCIÁLU

Užijte si suverénní jízdu i tím nejtěžším terénem díky vyšší úrovni trakce a vylepšeným schopnostem.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

INTERIÉR

Výbavu svého vozu můžete kdykoli rozšířit celou řadou doplňků z široké nabídky originálního příslušenství Land Rover – od dětských sedaček a ochranných potahů až po vylepšení zábavního systému a prvky technické výbavy.

VNĚJŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Zdůrazněte vzhled svého vozu pomocí atraktivních doplňků, zvyšte ochranu proti jeho poškození a vyberte si příslušenství pro jízdu v terénu.

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA
S PŘÍVĚSEM

Vyberte si specializované boxy a nosiče pro přepravu sportovního náčiní a příslušenství, s nimiž naplno využijete veškeré schopnosti Vašeho vozu Land Rover.

KOLA A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dodejte svému vozu ještě osobitější vzhled koly z lehkých slitin a elegantním značkovým příslušenstvím.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.