DISCOVERY LANDMARK

Discovery Landmark je skutečně osobitý díky logům na kapotě a víku zavazadlového prostoru v odstínu Titan, exkluzivním lesklým dlouhým podélným střešním nosičům a krytům vnějších zpětných zrcátek v odstínu černá Narvik. Vzhled vozu je umocněn 20“ stříbrnými koly z lehkých slitin s pěti dvojitými paprsky, střešním oknem – dodává se standardně – a černými lištami masky chladiče i kryty ventilačních otvorů na blatnících. Moderní a elegantní interiér je standardně vybaven sedadly čalouněnými kůží Windsor a rozšířeným koženým paketem.

/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

LOGA NA BOCÍCH A VÍKU ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Loga LANDMARK na bocích a víku zavazadlového prostoru byla navržena exkluzivně pro tuto verzi. Svým vynikajícím zpracováním skvěle doplňují linie exteriéru i zvolenou barevnou kombinaci a jsou další ukázkou naší pečlivé pozornosti věnované detailům.

LESKLÉ DLOUHÉ PODÉLNÉ STŘEŠNÍ NOSIČE

Tento elegantní a nesmírně užitečný prvek výbavy doplňuje odvážnější a osobitější vzhled modelu Discovery. Ať se rozhodnete pro jakoukoli barvu karoserie, můžete si být jisti tím, že tyto podélné střešní nosiče významně umocní vzhled, který dává jasně najevo, že tento vůz je „připraven na cokoliv“.

EXTERIÉR V ODSTÍNU ZANZIBAR

Pro model Discovery se poprvé dodává metalický lak Zanzibar, který je exkluzivně nabízen pro verzi Landmark. Chcete-li vyčnívat z davu, individualizujte si svůj vůz skutečně jedinečným a osobitým způsobem.

INTERIÉR V ODSTÍNU TAN

Další novinkou pro interiér modelu Discovery jsou sedadla čalouněná kůží Windsor v odstínu Tan. Sedadla, dodávaná exkluzivně pro tuto verzi, se vyznačují znamenitým designem i řemeslným zpracováním, přičemž skvěle ladí s přístrojovou deskou a výplněmi dveří Ebony.

PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Motor Zrychlení 0-100 km/h (s)  
Největší rychlost (km/h)
Maximální točivý moment (Nm) Spotřeba paliva: město  (l/100 km) 
Spotřeba paliva: mimo město  (l/100 km) 
Spotřeba paliva: kombinovaná (l/100 km) 
Kombinované emise CO2 (g/km) 
Vznětový motor TDV6, automatická převodovkaKONFIGURÁTOR 10,7
180
520 8,5
7,1 
7,7 
203
Vznětový motor SDV6, automatická převodovkaKONFIGURÁTOR 9,3
180
600 8,5
7,1 
7,7 
203

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Discovery.

INTERIÉR

Díky rozmanité nabídce materiálů a prvků výbavy si můžete vytvořit svůj vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle svého jedinečného vkusu.

PAKETY VÝBAVY

Pro ještě vyšší míru individualizace Vašeho vozu můžete využít širokou nabídku prvků výbavy na přání.

TECHNIKA A BEZPEČNOST

Soubor nejmodernějších systémů s intuitivním ovládáním máte na dosah ruky.

ZÁBAVA

Objevujte nepoznané a zároveň se skvěle bavte.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pořiďte si výbavu, s níž vytěžíte z každého dne maximum.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VŮZ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Výbavu na přání si vyberte při koupi svého nového vozu, zatímco pro příslušenství Land Rover, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a potřebám, se můžete rozhodnout kdykoli.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

INTERIÉR

Výbavu svého vozu můžete kdykoli rozšířit celou řadou doplňků z široké nabídky originálního příslušenství Land Rover – od dětských sedaček a ochranných potahů až po vylepšení zábavního systému a prvky technické výbavy.

EXTERIÉR

Zdůrazněte vzhled svého vozu atraktivními doplňky, zvyšte ochranu proti jeho poškození a vyberte si příslušenství pro jízdu v terénu.

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA S PŘÍVĚSEM

Vyberte si specializované boxy a nosiče pro přepravu sportovního náčiní a příslušenství, s nimiž naplno využijete schopnosti Vašeho vozu Land Rover.

KOLA A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dodejte svému vozu Land Rover ještě osobitější vzhled koly z lehkých slitin a elegantním značkovým příslušenstvím.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

DISCOVERY

Vyberte si model

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.